Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

КОЗАЦЬКИЙ ВИШКІЛ

КОЗАЦЬКИЙ ВИШКІЛ

КОЗАЦЬКИЙ ВИШКІЛ

Комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради спільно з Всеукраїнською федерацію «Спас» та Запорізькою обласною організацією «Товариство сприяння обороні України», за підтримки Управління молоді, фізичної культур провыв обласну національно-патріотичну акцію для студентів «Запорозька слава», присвячену Дню захисника України.
Метою акції є виховання громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань Українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність нашої держави у боротьбі із зовнішньою агресією.
У 2014 році акція об’єднала у своїх межах представників з усіх областей України. Враховуючи позитивний досвід минулого заходу, організаторами було прийнято рішення проводити такі акції на обласному рівні щорічно.
Цьогоріч, акція «Запорозька слава» відбулася 15-16 жовтня на території о. Хортиця та БВ «Чайка».

КОЗАЦЬКИЙ ВИШКІЛ

КОЗАЦЬКИЙ ВИШКІЛ

Протягом двох днів, студентська молодь приймала участь в майстер - класах та тренінгах з військово – прикладної підготовки, традиційного козацького бойового мистецтва.
В заході прийняло участь 11 студентських команд, а також учасники кадрових курсів «Школа патріотів», козаки Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» що були інструкторами під час проведення кожного з майстер класів.
Молодь опановувала вміння користуватись різними видами навчальної зброї. На практиці вивчали основи тактики та стратегії, навчались надавати домедичну допомогу в умовах бойових дій, отримували знання з основ топографії та орієнтуванні на місцевості.
Для учасників акції також було організовано теренову тактичну гру «Нічний дозор» та квест-ігри.

КОЗАЦЬКИЙ ВИШКІЛ

КОЗАЦЬКИЙ ВИШКІЛ

КОЗАЦЬКИЙ ВИШКІЛ

КОЗАЦЬКИЙ ВИШКІЛ

КОЗАЦЬКИЙ ВИШКІЛ

Молодь із задоволенням прийняла участь у традиційній козацькій розвазі – Лава на лаву, та відшукала козацький скарб.

КОЗАЦЬКИЙ ВИШКІЛ

КОЗАЦЬКИЙ ВИШКІЛ

КОЗАЦЬКИЙ ВИШКІЛ

Враховуючи досвід наших предків – запорізьких козаків, прийняте рішення надати навички володіння козацьким бойовим мистецтвом «Спас», в рамках якого б молодь тренувалася фехтувати на шаблях та вправлялася у користуванні бойовими ножами, вивчала бойове мистецтво «Спас» та боротьбу штовхач.

Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 19-10-2016, 16:35 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...