Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ВЕТЕРАНІВ

VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ВЕТЕРАНІВ

VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ВЕТЕРАНІВ

З 27 по 28 жовтня 2016 року представники Всеукраїнської Спілки громадських організацій «Міжрегіональний союз громадських організацій ветеранів та інвалідів ВМФ і морського флоту, моряків-підводників України» взяли участь в роботі VI Всеукраїнського форуму ветеранів.

VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ВЕТЕРАНІВ

Форум проходив на базі ДП Клінічний санаторій «Жовтень» м. Київ, Конча-Заспа.

VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ВЕТЕРАНІВ

На форум приїхали ветерани різних поколінь: Другої світової війни, афганці, учасники і волонтери АТО, ветерани військової служби. Загалом було представлено 116 громадських об’єднань. Були і представники влади – Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики, Пенсійного фонду.
Треба згадати, що сам форум розпочав роботу в канун 72 річниці визволення України від фашистських загарбників.
Воєнні дії відбувалися на території України протягом 40 місяців – із 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року.
За сучасними підрахунками загальні людські втрати України у Другій світовій війні становлять близько 9 мільйонів. На території країни цілком або частково зруйновано понад 700 міст, 28 тисяч сіл, близько 10 мільйонів людей залишилися без даху над головою, знищено понад 16 тисяч промислових підприємств.
Під час Великої Вітчизняної війни бойовими нагородами відзначено близько 2,5 мільйонів воїнів-українців, серед яких 2319 стали Героями Радянського Союзу.

VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ВЕТЕРАНІВ

Головна тема зборів – розгляд питань соціального захисту. Це – житлові проблеми, грошове і пенсійне забезпечення, створення Національного військового меморіалу, якого в Україні досі немає.

VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ВЕТЕРАНІВ

Сьогодні ветерани є найбільш організованою та активною силою громадянського суспільства, яка має великий досвід служіння Україні.
Серед пропозицій, з якими звернулися учасники форуму до керівництва держави, центральних органів влади та інститутів громадянського суспільства - внесення змін до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».
Не оминули на форумі і квартирне забезпечення. Так, на квартирному обліку в місцевих органах влади знаходиться понад 31,5 тисяч військовослужбовців звільнених в запас та відставку. Але програма забезпечення їх житлом відсутня взагалі.

VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ВЕТЕРАНІВ

З іншого боку, у Міністерстві оборони України на квартирному обліку знаходяться біля 44,8 тисяч діючих, звільнених у запас та у відставку військовослужбовців.
Слід врахувати, що загальна кількість діючих, звільнених у запас і відставку військовослужбовців ЗСУ та інших військових формувань, які потребують житла, близько 107,5 тисяч осіб.
На думку учасників форуму у 2017 році необхідно розробити нову Комплексну програму забезпечення житлом.
Також необхідно підготувати та прийняти Закон України, який надасть можливість створити Національне військове меморіальне кладовище у м. Києві та його філіали в областях, як це створено в США, країнах Європейського Союзу і навіть у РФ.
І це лише деякі з болючих проблем, з якими стикаються ветерани. Серед іншого – забезпечення ліками, відновлення пільг жертвам нацистських переслідувань, збільшення виплат грошової компенсації щодо санаторно-курортного лікування ветеранів, прийняття нової редакції Державної програми соціальної адаптації військовослужбовців, що звільнені зі Збройних Сил України та інших військових формувань, у тому числі для учасників антитерористичної операції.

VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ВЕТЕРАНІВ

Гарячі дискусії на форумі розгорнулися щодо сплати житлово-комунальних послуг, забезпечення виробами медичного призначення, зубопротезування, безплатного проїзду у міському, приміському та міжміському транспорті, усіх форм власності, перевезення хворих ветеранів до закладів охорони здоров’я.

VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ВЕТЕРАНІВА вже надвечір, коли скінчилися словесні баталії, лунали пісні про мир та війну, про життя і красу, про вічні цінності, що поєднують всіх українців.

VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ВЕТЕРАНІВ

VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ВЕТЕРАНІВ

Не обійшла ветеранська спільнота і виховання прийдешніх поколінь. На форумі нагадали про необхідність національно-патріотичного виховання молоді, створення національних тематичних програм та належного відображення подвигу захисників України різних років у ЗМІ, експозиціях музеїв, фотовиставках, кінофільмах.

Матеріал підготував А. В. Вовк – член Національної спілки журналістів України гвардії п/полковник запасу.Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 28-10-2016, 20:12 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...