Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ

КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ

КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ

В Запоріжжі 10-11 грудня пройшов у легкоатлетичному манежі комбінату «Запоріжсталь» пройшов VI Всеукраїнський фестиваль боротьби «Козацький гарт», одним із організатором якого була Всеукраїнська федерація «Спас».

КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ

На урочистому відкритті було присутнє багато поважних гостей. З привітальним словом виступили заступник запорізького міського голови Анатолій Пустоваров, президент Всеукраїнської федерації «Спас» Олександр Притула, Руслан Божко, начальник управління молоді і спорту ЗОДА Наталя Власова, голова благодійного фонду «Хорта» Дмитро Опілат.

КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ

КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ

КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ

Змагання відбувалися на 9 килимах по таким видам боротьби: «Навхрест», греко - римська, вільна, бойове самбо, дзюдо, «Хвостики», «Котигорошко», рукопашний бій (показовий стіль), Тхеквондо та конкурс «Мамо, тато і Я». Всього у фестивалю прийняло участь більше 2000 спортсменів з різних видів спорту.

КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ

КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ

КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ

КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ

КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ

КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ

Запорізька обласна федерація козацького бойового мистецтва «Спас» організувала змагання з боротьби «Навхрест» в яких прийняло 219 спортсменів, спасівці також приймали участь в боротьбі «Хвостики», «Котигорошко» та рукопашному бої. В фестивалі прийняло участь більше 300 спасівців.

КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ

Організатори фестивалю особливо відзначили Клуб «Козацьке дозвілля» Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас» який протягом двох днів фестивалю організовував тренінги і майстер класи з народних мистецтв, виставки майстрів з побутово-ужиткових мистецтв. Також наші берегині приймали участь і в організації фестивалю.

КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ

Запоріжжя в котрий раз показало що воно є козацькою столицею і центром розвитку боротьби в Україні.

Слава Запорозькому козацтву! Слава Україні!

Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 18-12-2016, 05:23 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...