Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ЮВІЛЕЙ АСОЦІАЦІЇ

ЮВІЛЕЙ АСОЦІАЦІЇ

ЮВІЛЕЙ АСОЦІАЦІЇ

Громадське об’єднання «Сумське морське зібрання» за запрошенням Київської міської асоціації ветеранів – підводників мала честь відрядити свого представника на святкування ювілею колег по міцному корпусу.

ЮВІЛЕЙ АСОЦІАЦІЇ

Київська міська асоціація ветеранів – підводників 18 березня відмічала 15 річницю свого засвоєння. Столичне об’єднання ветеранів підводного флоту було засновано 5 березня 2002 року і зареєстровано в Міністерстві юстиції України 10 червня 2002 року.

Ініціаторами створення Асоціації виступили:

Віце – адмірал Безкоровайний Володимир Герасимович;
Капітан 1 рангу Самохвалов Олександр Іванович;
Капітан 1 рангу Кузьмін Олександр Вікторович;
Капітан 1 рангу Смагін Микола Михайлович;
Капітан 1 рангу Омельченко Павло Степанович;
Капітан 1 рангу Обрізан Анатолій Миколайович;
Капітан 1 рангу Люлін Віталій Олександрович;
Капітан 1 рангу Шимчишен Олександр Михайлович;
Капітан 1 рангу Куратченко Володимир Васильович.

З часу створення кількість членів Київської міської асоціації ветеранів – підводників перевищила 260 осіб. Серед них: адмірали, офіцери, мічмани, старшини і матроси, дружини і діти підводників, інженери і конструктори, учасники Великої Вітчизняної війни і бойових дій, учасники «холодної» війни на море, начальницький склад підводних човнів.

ЮВІЛЕЙ АСОЦІАЦІЇ

В наші дні організацію ветеранів підводного флоту очолює капітан 1 рангу
Голованов Володимир Васильович.

ЮВІЛЕЙ АСОЦІАЦІЇ

Перший день святкування розпочався в Парку моряків на Рибальському півострові з промови керівника організації: «Герої не вмирають»!

ЮВІЛЕЙ АСОЦІАЦІЇ

Святкування ювілею співпало з Днем підводника, що відмічається ветеранами на просторах колишньої країни рад. Пам'ять за загиблими підводниками було вшановано покладанням вінків і квітів до пам’ятного знаку морякам-підводникам загиблим у морі.

ЮВІЛЕЙ АСОЦІАЦІЇ

ЮВІЛЕЙ АСОЦІАЦІЇ

По обіді господарі свята запросили гостей до клубу Києво - Могилянської академії - колишньої альма - матер політпрацівників Військово – морського флоту – Київського Вищого Військово – морського політичного училища. Ще недавно стіни закладу гостинно приймали випускників на честь свого полувікового ювілею, а сьогодні стали свідками радісних посмішок та міцних обійм ветеранів подплаву.

ЮВІЛЕЙ АСОЦІАЦІЇ

ЮВІЛЕЙ АСОЦІАЦІЇ

Було багато теплих слів на честь лицарів міцного корпусу, подарунків та відзначення активу організації.

ЮВІЛЕЙ АСОЦІАЦІЇ

ЮВІЛЕЙ АСОЦІАЦІЇ

ЮВІЛЕЙ АСОЦІАЦІЇ

Від особового складу громадської організації «Сумське морське зібрання» за активне сприяння міжнародному ветеранському руху, підтримання військово – морського братерства та популяризацію служби у Військово – морських силах України Флагмана Київської асоціації ветеранів – підводників капітана 1 рангу Володимира Голованова було нагороджено знаком ордену Святого Рівноапостольного князя Володимира.

ЮВІЛЕЙ АСОЦІАЦІЇ

ЮВІЛЕЙ АСОЦІАЦІЇ

На ранок другого дня гості столиці відвідали та віддали шану загиблим воїнам у могили невідомому солдату та побували з екскурсією у Національному музеї історії України у Другій Світовій війні.

ЮВІЛЕЙ АСОЦІАЦІЇ

ЮВІЛЕЙ АСОЦІАЦІЇ

Після гарячого чаю і теплої зустрічі пора вже і додому. Та лише світлини будуть нагадувати про два вихідні, що пройшли в давньому місті Києві в колі колег та однодумців.

ЮВІЛЕЙ АСОЦІАЦІЇ

Дивлячись на посивілих воїнів, помічаєш не тільки військову виправку з флотським шармом, а і й вогник у поглядах та розумієш, що єднає таких людей. Щасти вам ветерани.

Матеріал підготував А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 21-03-2017, 06:00 | Комментировать (1) | Печать
  • Віктор Лях
  • 22 марта 2017 21:58.
  • Публикаций: 0, Комментариев: 0.
Як моряк Тихоокеанського флоту, вітаю славних підводників з 15-річним ювілеєм Київської міської асоціації ветеранів-підводників. У свій час мені у складі розвідескадри на БПК "Одаренный" за підтримки атомних підводних човнів доводилося виконувати важливі завдання у Південно-китайському морі у зоні бойових дій біля берегів В'єтнаму. На той час виконував обов'язки планшетиста на головному командному пункті. Тож, у повній мірі володів інформацією про свої та американські човни. Наші підводники діяли славно! Наводили жах на флот США! Так тримати й надалі! Щиросердно бажаю підводникам асоціації та всім підводникам нашої неньки - України міцного здоров'я, довголіття, та постійного відчуття щастя від справжнього морського побратимства.

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...