Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ФЕСТИВАЛЬ НЕСКОРЕНОЇ НАЦІЇ

ФЕСТИВАЛЬ НЕСКОРЕНОЇ НАЦІЇ

ФЕСТИВАЛЬ НЕСКОРЕНОЇ НАЦІЇ

Запорозькі козаки на чолі з кошовим отаманом Костянтином Рижовим прийняли участь в козацькому фестивалі «Холодний Яр».

ФЕСТИВАЛЬ НЕСКОРЕНОЇ НАЦІЇ

ФЕСТИВАЛЬ НЕСКОРЕНОЇ НАЦІЇ

ФЕСТИВАЛЬ НЕСКОРЕНОЇ НАЦІЇ

Цього року фестиваль особливий, крім вшанування пам’яті гайдамаків та героїв холодноярівської республіки, також святкували 100 річчя початку створення Вільного козацтва.
Вільне козацтво почало формуватися по середньому Подніпров’ю, як загони самооборони, а потім стало визначним чинником при створені армії УНР.

ФЕСТИВАЛЬ НЕСКОРЕНОЇ НАЦІЇ

Запорожці прибули в с. Медведівку на урочисте відкриття фестивалю. Біля пам’ятника Максиму Залізняку, голова оргкомітету Роман Коваль відкрив козацький фестиваль «Холодний Яр».

ФЕСТИВАЛЬ НЕСКОРЕНОЇ НАЦІЇ

Після урочистостей козаки провели Козацьке коло. В організації і проведені Козацького Кола прийняли участь козаки із Запоріжжя, отамани із різних регіонів України. Також участь в Колі прийняв секретар Координаційної ради з питань козацтва при Кабінеті Міністрів України Юрій Палієв. На Колі були обговорені проблеми розвитку козацтва в Україні. Козаки визначили слабку комунікацію між козацькими організаціями, необхідність більшої поінформованості про козацькі справи в інших областях і можливістю підтримувати один одного.
Дуже приємною несподіванкою була зустріч наших січеславських побратимів, козаків Кодакської і Протовчанської паланок, а особливо президента Дніпропетровської обласної федерації традиційного козацького бойового мистецтва «Спас» Геннадія Полякова. Представники Дніпропетровської обласної федерації традиційного козацького бойового мистецтва наповнили козацьким духом урочистий концерт фестивалю.
Три показових виступу січеславських спасівців вразили гостей фестивалю майстерністю володінням різними видами козацької зброї, а також демонстрацією тактики сучасного бою. Після концерту запорожці відправилися в табір січеславських козаків, де і провели ніч.
На другий прийняли участь в шануванні гайдамацького отамана Гната Голого, освятили зброю на Гайдамацькому ставі, прийняли участь в заходах на хуторі Буда, вклонилися тисячолітньому дубу Залізняка. На цих заходах зустріли багато друзів і бойових побратимів.

ФЕСТИВАЛЬ НЕСКОРЕНОЇ НАЦІЇ

ФЕСТИВАЛЬ НЕСКОРЕНОЇ НАЦІЇ

На зворотному шляху відвідали Мотроненський монастир, звідки почалася Коліївщина, а ігумен Мільхесадек був духовником гайдамаків.

ФЕСТИВАЛЬ НЕСКОРЕНОЇ НАЦІЇ

Наповнені враженнями та емоціями козаки повернулися до Запоріжжя. Хотілося подякувати організаторам козацького фестивалю «Холодний Яр» і особисто Романа Коваля за організацію такого масштабного патріотичного заходу.

ФЕСТИВАЛЬ НЕСКОРЕНОЇ НАЦІЇ

Як і в часи гайдамаків і в період визвольних змагань 1917-19221 років Холодний Яр надихає патріотів, дає наснагу для захисту України від поневолювачів.
Слава Україні!

Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 5-05-2017, 15:45 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...