Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

НА ЧЕСТЬ СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО

НА ЧЕСТЬ СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО

НА ЧЕСТЬ СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО

В Запоріжжі стало вже традицією на другий день святкування дня міста проводити змагання з боїв «лава на лаву».

НА ЧЕСТЬ СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО

8 жовтня на каскаді фонтанів пройшли Всеукраїнські змагання з боїв «лава на лаву» на Кубок князя Святослава Хороброго», організаторами турніру є Всеукраїнська федерація «Спас», Запорізька міська рада, Запорізька філія Національної телекомпанії України. Змагання козаків посвячені Покрові Божої Матері, Дню Українського козацтва, Дню захисника України, Дню міста Запоріжжя. З усієї України приїхали бійці, щоб постояти в запорізькій лаві. В цьому році змагання проходили в трьох вікових категоріях діти до 10 років, молодики до 15 років та козаки, всього більше двохсот учасників.

НА ЧЕСТЬ СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО

На свято лицарської звитяги та мужності прийшли привітати козаків почесні гості: директор департаменту молоді і спорту Запорізької міської ради Павло Бланк, учасник московсько-української війни, депутат Запорізької міської ради В’ячеслав Зайцев.

НА ЧЕСТЬ СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО

Відкрив змагання голова координаційної ради з питань розвитку козацтва при Запорізькій обласній державній адміністрації Костянтин Рижов.

НА ЧЕСТЬ СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО

Першими помірятися силами вийшли на змагове коло сім дитячих лав. В запеклих боях визначилися переможці: третє місце посіла команда «полк Сагайдачного (тренер Ю. Москаленко), друга школи Джур «пластунівська сотня» (тренер В. Архіпов) і переможцями стала лава «Спас-Воля» (тренер М. Мігуля). 5 команд молодиків прийняло участь прийняло участь в турнірі, розподілили призові місця в наступному порядку: третє місце посіла лава «Спас-Воля» (тренер М. Мігуля), друге «Спас-Яр» (тренери М. Преображенцев та Ж. Літава) і перше «Спас-Сила» (тренер В. Бєлєнков).

НА ЧЕСТЬ СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО

НА ЧЕСТЬ СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО

Змагання серед козаків почалися з інтриги. На коло спочатку вийшла козацька лава «Сприяння - Сила мрії», а потім жіноча. Козаки розгубилися, перед ними вишукувались чарівні, усміхнені жінки. Козачки запропонували, пропусти бої і перейти зразу до «братання». Жінки із розкритими обіймами зустріли козаків. Як розповіла організатор жіночої лави Оксана Родіонова, до команди зібралися матусі вихованців школи «Спас», а також представниці різних громадських організацій. Всі учасниці лави сильні, красиві і з активною громадською позицією, які постійно допомагають бійцям на фронті.

НА ЧЕСТЬ СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО

Самі захоплюючи бої були між лавами козаків. В цьому турнірі прийняли участь і досвідчені бійці і новаки, вперше прийняла участь команда «Студентського куреня». Студенти приймають участь в боях «лава на лаву» у «Козацькій універсіаді», але в змаганнях такого рівня вони беруть участь вперше. У фіналі козаки сходились не тільки у командних боях, але і мірялися силою у боротьбі «Навхрест» і «На поясах».
В результаті боїв місця розподілися наступним чином; третє місце посіла команда «Сприяння - Сила мрії», отаман Роман Бутенко, друге «Дніпро» із м. Дніпра, отаман Віталій Тарін і володарем Кубок князя Святослава Хороброго» стала команда із м. Енергодара «Булава», отаман Володимир Тимошенко.

НА ЧЕСТЬ СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО

НА ЧЕСТЬ СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО

НА ЧЕСТЬ СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО

Після боїв учасників і гостей свята пригощали справжнім козацьким кулішом.
На турнірі виступали відомі запорізькі артисти Анатолій Сердюк, Інна Гапон, Юрій Макаренко, ансамблі «Одна родина», вокально-хореографічна студія «Чайка», працювала виставка майстрів.

НА ЧЕСТЬ СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО

НА ЧЕСТЬ СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО

Велика подяка від організаторів змагань телеведучій Олені Шевчук та її співведучим козакам, інструкторам бойового мистецтва «Спас» Василю Прокопенку та Михайлу Преображенцеву. Всеукраїнські змагання з боїв «лава на лаву» на Кубок князя Святослава Хороброго» стали справжнім святом української бойової культури, звитяги та козацького духу. Ще раз Запоріжжя довело, що є козацькою столицею України.

Слава Україні! Слава запорозькому козацтву!

Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» голова координаційної ради з питань розвитку козацтва Запорізької обласної державної адміністрації кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 13-10-2017, 16:13 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...