Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

СПАС НА ВСІ "100"

СПАС НА ВСІ "100"

СПАС НА ВСІ "100"

Вшановуючи пам'ять героїв Крут, 11 лютого у ЗОШ № 100, Запорізька обласна федерація козацького бойового мистецтва «Спас» провела Відкритий Чемпіонат міста Запоріжжя з «Українського рукопашу «Спас». Цей турнір федерація проводить більше 10 років і в цьому році у змаганнях прийняло участь 164 спортсмена запорізьких міської та обласної шкіл «Спас».

СПАС НА ВСІ "100"

На урочисте відкриття турніру до спасівці в гості завітали почесні гості: президент ГО Всеукраїнської федерації «Спас» Радник міністра молоді і спорту України доктор філософії Олександр Притула; віце-президент ГО Всеукраїнської федерації кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов; ветеран московсько-української війни «кіборг» депутат Запорізької міської ради В’ячеслав Зайцев; голова Координаційної ради з питань козацтва ЗОДА кандидат наук майстер спорту Дмитро Сухінін; духовник Запорозького козацтва отець Василь; отаман «Пластунівського куреня» Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» учасник московсько-української війни Михайло Преображенцев.

СПАС НА ВСІ "100"

Відкрив змагання кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.

СПАС НА ВСІ "100"

Духовник Запорозького козацтва отець Василь прочитав молитву за наших героїв - захисників України. Потім виступили з привітальними словами почесні гості турніру.

СПАС НА ВСІ "100"

Після виступів почесних гостей вихованець ДЮСШ «Спас» Базаренко Тимофій (тренер Ю. Москаленко) заспівав пісню про Україну, показавши що Спас це не тільки рукопаш, а і наша бойова культура Українського народу.

СПАС НА ВСІ "100"

Потім був показовий виступ молодиків запорізької міської школи «Спас» (директор Костянтин Рижов). Урочистості закінчив Олександр Притула зачитавши сакральне «Слово Заповіт Стосове».

СПАС НА ВСІ "100"

Бої турніру проходили на двох килимах, спочатку свої вміння показували спортсмени до 12 років, а після жовтяків старші учні. По домовленістю тренерів в змаганнях не приймали участь досвідчені спортсмени, давши можливість позмагатися між собою початківцям.

СПАС НА ВСІ "100"

СПАС НА ВСІ "100"

СПАС НА ВСІ "100"

СПАС НА ВСІ "100"

Змагання пройшли в дружній атмосфері за емоційною підтримкою батьків та прихильників юних спасівців. Хтілося би відзначити спортсменів, котрі перемогли в номінаціях «За кращу техніку» Новіков Денис, «Найкоротший бій» Пшенічний Ярослав, «За волю до перемоги» Кабахідзе Олександр.

СПАС НА ВСІ "100"

СПАС НА ВСІ "100"

СПАС НА ВСІ "100"

СПАС НА ВСІ "100"

СПАС НА ВСІ "100"

СПАС НА ВСІ "100"

Хтілося би подякувати клубу берегинь «Козацьке дозвілля» за організацію майстер - класів з побутово-ужиткових мистецтв для спасівці. Це стало вже традицією, що під час спасівських заходів проводяться виставки і майстер класи для всіх бажаючих долучитися до народної творчості, що сприяє відродженню народних промислів на Запоріжжі.

СПАС НА ВСІ "100"

СПАС НА ВСІ "100"

СПАС НА ВСІ "100"

Запоріжжя ще раз показало, що місто є колискою козацтва і в ньому плекається справжній козацький дух, воля і сила України.

Слава Запорозькому козацтву! Слава Україні!

Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 15-02-2017, 03:51 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...