Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ГЕРОЇ НЕ ЗАБУТІ

ГЕРОЇ НЕ ЗАБУТІ

ГЕРОЇ НЕ ЗАБУТІ

В Запоріжжі 28 січня пройшов традиційний Відкритий чемпіонат міста Запоріжжя присвячений героям Крут. Організаторами турніру були департамент спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради, Запорізька обласна федерація козацького бойового мистецтва «Спас», Запорозьке Війська Низове «Запорозька Січ». У змаганнях прийняли участь спортсмени із Запоріжжя, Мелітополя, Новоолександрівки, Степногірська, Михайлівки, всего 145 чоловік.

ГЕРОЇ НЕ ЗАБУТІ

На урочисте відкриття чемпіонату прийшли почесні гості заступник директору департаменту інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Зубченко, старійшини запорозького козацтва Володимир Коломієць, Олекса Сич, Кость Лямцев.

ГЕРОЇ НЕ ЗАБУТІ

Відкрив турнір президент Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас» Костянтин Рижов.
З урочистою промовою виступив заступник директору департаменту інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Зубченко.
Спасівці не тільки вправні спортсмени, але і творчі особистості, Предместіна Аміна зіграла на бандурі, а показовий виступ вихованців Запорізької ДЮСШ «Спас» вразив гостей карколомними трюками і вмінням володіти козацькою зброєю.

ГЕРОЇ НЕ ЗАБУТІ
ГЕРОЇ НЕ ЗАБУТІ

За рішенням тренерської ради в змаганнях не приймали участь досвідчені спортсмени, давши можливість позмагатися між собою початківцям.
Не дивлячи на те, що для багатьох спортсменів, це були перші змагання з рукопашу, вони показали добре володіння технікою і тактикою «Спасу», а також проявили свої бійцівські якості, волю до перемоги та прагнення захистити честь свого осередку. Хотілося відзначити найкращих спортсменів турніру Ланг Ілля, Борисенко Максим.

ГЕРОЇ НЕ ЗАБУТІ
ГЕРОЇ НЕ ЗАБУТІ
ГЕРОЇ НЕ ЗАБУТІ
ГЕРОЇ НЕ ЗАБУТІ

Стало вже традицією, що під час спасівських заходів проводяться виставки і майстер класи для дітей бажаючих долучитися до народної творчості, що сприяє гармонійному розвитку особистості. І на цьому турнірі клубом берегинь «Козацьке дозвілля» були організовані виставка і майстер класи з побутово-ужиткових мистецтв.

ГЕРОЇ НЕ ЗАБУТІ
ГЕРОЇ НЕ ЗАБУТІ
ГЕРОЇ НЕ ЗАБУТІ

Запоріжжя показало, що воно пам’ятає героїв, які боролися за волю і незалежність нашої держави і на цих прикладах виховує молодь, майбутнє нашої України.
Слава Запорозькому козацтву! Слава Україні!

Матеріали надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 29-01-2018, 15:42 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...