Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ОДЕСА ВШАНОВУЄ ГЕРОЇВ

ОДЕСА ВШАНОВУЄ ГЕРОЇВ

ОДЕСА ВШАНОВУЄ ГЕРОЇВ

14 березня 2018 року гурт «Білі куполи» прийняв участь у концертній програмі на честь святкування Дня добровольця України в Одесі.

ОДЕСА ВШАНОВУЄ ГЕРОЇВ
ОДЕСА ВШАНОВУЄ ГЕРОЇВ
ОДЕСА ВШАНОВУЄ ГЕРОЇВ
ОДЕСА ВШАНОВУЄ ГЕРОЇВ

Свято було свстановлено 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посилення суспільної уваги і турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.
Бойовий шлях першого добровольчого батальйону розпочався 2014 року. Тоді, після початку російської агресії понад пів тисячі бійців "Самооборони Майдану", пройшовши вишкіл, поїхали в зону АТО. Без перебільшення можна сказати, що саме завдяки воїнам-добровольцям було зупинено російську агресію. Добровольці першими відправилися на фронт, першими взяли до рук зброю, прийняли для себе рішення боронити кордони України від окупантів. Саме ці люди стали опорою нашої державності, незалежності та демократії.

Впродовж концерту прозвучали пісні:

"СПЕЦНАЗ" - слова Микола Грабовський, музика В'ячеслав Кукоба (м. Київ);
"УКРАЇНА - ЦЕ РОДИНА" - слова та музика Євген Дашин (г. Львов);
"МОЯ РІДНЯ" - слова А. Матвійчук, музика О.Костюк.В День українського добровольця вся Україна вшановує мужність та героїзм учасників добровольчих формувань на сході нашої країни - захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності нашої держави.Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 27-03-2018, 20:45 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...