Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

БОГДАН ФЕСТ

БОГДАН ФЕСТ

БОГДАН ФЕСТ

«Богдан Хмельницький - народження держави», або просто «Богдан Фест» – це щорічний захід у Нікополі. В цьому році він був присвячений 370 річниці обрання Б. Хмельницького Гетьманом України.

БОГДАН ФЕСТ

На участі у “Богдан Фесті” разом з кошовим отаманом «Запорозького війська Низового «Запорозька Січ» Костянтином Рижовим прибула велика делегація козаків і юних спасівців із Запоріжжя.

БОГДАН ФЕСТ

На площі Богдана Хмельницького, де його 29 квітня 1948 року на Микитинській січі обрали Гетьманом Війська Запорозького Низового, відбулася офіційна частина.

БОГДАН ФЕСТ
БОГДАН ФЕСТ

Почесною ходою козаки пішли до парку Перемоги, на місце де була Микитинська січ. Дорогою вшанували пам’ять загиблих воінів у Другій Світовій війні та героїв московсько-української війни.

БОГДАН ФЕСТ
БОГДАН ФЕСТ
БОГДАН ФЕСТ

В парку Перемоги провели Козацьке Коло, на якому козаки обрали наказного отамана Віталія Мандика.

БОГДАН ФЕСТ

На головній сцені “Богдан Фест”, виступали кращі колективи фестивалю “Козацькими шляхами”, а в парку вирував святковий ярмарок.

БОГДАН ФЕСТ
БОГДАН ФЕСТ
БОГДАН ФЕСТ
БОГДАН ФЕСТ
БОГДАН ФЕСТ

В козацькому таборі козаки «Затопської Січі» зустрічали смачнющим борщем та кулішем всіх побратимів та гостей.

БОГДАН ФЕСТ

З 17 години, біля макету Каховського водосховища, козаки під керівництвом Василя Тирси показали народу реконструкцію битви під Жовтими водами, в якій прийняли участь і козаки Запорозького війська Низового «Запорозька Січ».

БОГДАН ФЕСТ

Потім козаки продемонстрували ще показові поєдинки. А в цей час на центральній сцені своє вміння показували вихованці Запорізької школи козацького бойового мистецтва «Спас», тренер Василь Прокопенко.

БОГДАН ФЕСТ
БОГДАН ФЕСТ

А вже надвечір зазвучав патріотичний Украінський рок у виконанні гурту “Тінь сонця”, що ще більше зарядило народ національним переможним духом!

БОГДАН ФЕСТ

Велика подяка всім, хто прийняв участь в організації “Богдан Фест”. Особлива подяка отаману Віталія Мандика за запрошення і теплу братерську зустріч запорожців.

Слава Украін! Слава Запорозькому козацтву!

Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 27-04-2018, 19:15 | Комментировать (1) | Печать
  • Віктор Лях
  • 28 апреля 2018 18:13.
  • Публикаций: 0, Комментариев: 0.
Хоч і коротко, зате гарно вісвітлено «Богдан Фест». Жаль, що подібними заходами не діляться на сайті "Фордевинд" інші козацькі організації. Тож, уже вкотре висловлюю вдячність кошовому отаману «Запорозького війська Низового «Запорозька Січ» Костянтину Рижову за дієве національне виховання Запорізької молоді і показовий приклад для наслідування. Спасибі й Андрію Вовку за те, що його сайт "Фордевинд" завжди насичений матеріалами патріотичного змісту, що так необхідно у часи багатьох протистоянь і соціальних загострень. Попутного вітру тобі, Андріє Валерійовичу, завжди і всюди!

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...