Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ХРЕЩЕНСЬКА ЛАВА

ХРЕЩЕНСЬКА ЛАВА

ХРЕЩЕНСЬКА ЛАВА

В Запорізькому центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, напередодні свята Водохреща, пройшли змагання з боїв «Лава на лаву». В першості Академії поліції з боїв «Лава на лаву» всі групи виставили свої команди.
Змагання урочисто відкрив директор академії, полковник Микола Назаренко.

ХРЕЩЕНСЬКА ЛАВА

Учасників турніру привітав голова Запорізької обласної координаційної ради з питань розвитку козацтва Костянтин Рижов.

ХРЕЩЕНСЬКА ЛАВА

Змагання почалися з проведенням «Козацького граю», що дало можливість учасникам змагань розігратися, командам згуртуватися і підготуватися до боїв.

ХРЕЩЕНСЬКА ЛАВА

Турнір проходив з азартом, кожна команда прагнула не поступитися супротивнику і перемогти. Команди, які діяли злагоджено і згуртовано отримували перемоги. Бої відбувалися за коловою системою, так що всі команди виходили позмагатися на козацьке коло кілька разів.

ХРЕЩЕНСЬКА ЛАВА
ХРЕЩЕНСЬКА ЛАВА

Керівництво академії високо оцінило результати включення в начально-виховний процес методик козацького бойового мистецтва «Спас». Ці заняття фізично розвивають, надають необхідні навички для майбутньої служби, гуртують підрозділи, сприяють патріотичному вихованню слухачів.
Директор академії Микола Назаренко, підкреслив необхідність впровадження козацького бойового мистецтва «Спас» в навчальний процес академії, а також зазначив, що необхідно продовжувати співпрацу з федерацією «Спас».

Слава Україні! Слава Запорозькому козацтву!

Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 18-01-2019, 12:58 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...