Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ПІД ПРАПОРОМ 58 ОМПБр

ПІД ПРАПОРОМ 58 ОМПБр

ПІД ПРАПОРОМ 58 ОМПБр

Триденний сплав на байдарках організувала молодь Конотопщини спільно з військовими з 58 окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана І. Виговського.

ПІД ПРАПОРОМ 58 ОМПБр
ПІД ПРАПОРОМ 58 ОМПБр

Сплавлялися з 12 по 14 серпня по річці Сейм під прапорами Військово-морських сил та 58 ОМПБр.

ПІД ПРАПОРОМ 58 ОМПБр
ПІД ПРАПОРОМ 58 ОМПБр

Таким чином конотопці та побратими-піхотинці вирішили висловити свою підтримку військовополоненим морякам, серед яких їх земляк - уродженець с. Глазове, Шосткінського району, Сумської області старший лейтенант ВМС Богдан Небилиця - полонений командир малого броньованого артилерійського катера «Нікополь», який разом з МБАК «Бердянськ» та рейдовим буксиром «Яни Капу» 25 листопада 2018 року був захоплений росіянами в районі Керченської протоки.

ПІД ПРАПОРОМ 58 ОМПБр

На фініші запливу учасників акції зустрічали командування конотопської бригади, представники Шосткінського об’єднаного військового комісаріату та батьки військовополоненого моряка.

ПІД ПРАПОРОМ 58 ОМПБр

Під час зустрічі прапори 58 ОМПБр та ВМС з побажаннями від молоді та військових передали батькам Богдана.

ПІД ПРАПОРОМ 58 ОМПБр
ПІД ПРАПОРОМ 58 ОМПБр

Командир гетьманської бригади полковник Михайло Драпатий відзначив за необхідність та значущість таких заходів як з боку військових, так і цивільних, що вкотре демонструє підтримку військовополонених моряків та їх родин.

ПІД ПРАПОРОМ 58 ОМПБр

«Хлопці, в наші побажання ми вклали частинку свого серця. Вас обов’язково зустріне рідна земля та вітатимуть вдячні за Вашу мужність щирі українці. Душею ми з Вами», - виступила організатор байдаркового сплаву Оксана Ульянченко. « Дякуємо командиру 58 бригади Михайлу Драпатому за підтримку та допомогу в нашому заході. Приємно на серці від того, що наші діти не стоять осторонь, коли в Україні точиться війна та долучаються до різного роду заходів на підтримку наших хлопців, а також беруть участь у вишколах в знак поваги і пам’яті про наших загиблих героїв. Наша мета - донести людям, що війна ще не скінчилась, у в’язницях знаходяться полонені, які потребують нашої підтримки», - додала Оксана.

ПІД ПРАПОРОМ 58 ОМПБр

«Ми підписали прапори та передали хлопцям, щоб думка про те, що в них вірять та чекають, не полишала ні на мить. Нехай цей маленький, але досить значущий приклад небайдужості, відкриває друге дихання у подоланні будь-яких труднощів. Пишаємося вашою силою волі, хлопці! Чекаємо вдома!», – наголосили захисники з 58 ОМПБр ім. гетьмана І. Виговського.

Матеріал надано Прес-центром Оперативного командування «Північ».Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 16-08-2019, 14:30 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...