Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

БЕРДЯНСЬК ПРИЙМАВ «БІЛІ КУПОЛИ»

БЕРДЯНСЬК ПРИЙМАВ «БІЛІ КУПОЛИ»

БЕРДЯНСЬК ПРИЙМАВ «БІЛІ КУПОЛИ»

24 серпня 2018 року м. Бердянськ зустрічав вокальну групу «Білі куполи». Концерт було присвячено 27-й річниці незалежності нашої держави.
Як завжди ветерани – десантники представили яскраву музикальну програму. Проходило свято музики та співу на території пансіонату «Каштан».

БЕРДЯНСЬК ПРИЙМАВ «БІЛІ КУПОЛИ»

Весь вечір лунали пісні патріотичної та народної тематики під які люди заходилися в танцях.

БЕРДЯНСЬК ПРИЙМАВ «БІЛІ КУПОЛИ»А вже під занавес виступу лідера групи чекав «сюрприз». Наприкінці концерту Сергію Власенку за поданням громадської організації «Сумське морське зібрання» було вручено Хрест Петра Калнишевського «ЗА ГІДНІСТЬ У ПОЛОНІ».

БЕРДЯНСЬК ПРИЙМАВ «БІЛІ КУПОЛИ»

БЕРДЯНСЬК ПРИЙМАВ «БІЛІ КУПОЛИ»

Власенко Сергій Андрійович – голова громадської організації «Донецька обласна організація ветеранів повітряно-десантних військ «Союз десантників», підполковник запасу, (м. Краматорськ, Донецької області).
14 квітня 2014 року, коли на початку АТО терористами було захоплено міста Слов’янськ та Краматорськ, підполковник запасу Власенко С.А. отримав повідомлення від командування 25 Окремої повітряно-десантної бригади, що автомобіль з військовослужбовцями бригади, на чолі з заступником командира бригади біля Слов’янська потрапив у полон.
Власенко С.А. зі своїм заступником виїхали з міста Краматорська до міста Слов’янськ для спроби з’ясувати де утримуються полонені військовослужбовці Збройних сил України та можливості їх визволення.
При спробі провести перемови з терористами щодо звільнення полонених Власенко С.А. потрапив у полон. Утримувався у підвалі будинку місцевого управління СБУ, зайнятим терористами та їх ватажком Гіркіним. В полоні стійко пережив всі моральні знущання і 17 квітня 2014 року, після перемовин керівництва Збройних Сил України та терористами, Власенко С.А. разом з військовослужбовцями 25 ОПДБр, що знаходилися у полоні, був звільнений.
На сьогоднішній день Власенко С.А. активно займається громадською діяльністю. Являється заступником голови ГО «Союз десантників України» та керує ГО «Союз десантників Донецької області», є лідером вокально – інструментальної групи «Білі куполи», з якою постійно виступає у військових частинах ЗСУ, НГУ та під час громадських заходів патріотичного спрямування.

БЕРДЯНСЬК ПРИЙМАВ «БІЛІ КУПОЛИ»

Ну а вже наступного дня, добряче відпочивши, хлопці змогли занирнути у хвилі Азовського моря та попоїсти місцевих ментусів.

БЕРДЯНСЬК ПРИЙМАВ «БІЛІ КУПОЛИ»

БЕРДЯНСЬК ПРИЙМАВ «БІЛІ КУПОЛИ»

Ну а попереду нові виступи, нові враження і нові пісні. Щасти вам десантура!!!
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 27-08-2018, 15:18 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...