Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ТИМОШІВКА – УРОК МУЖНОСТІ

ТИМОШІВКА – УРОК МУЖНОСТІ

ТИМОШІВКА – УРОК МУЖНОСТІ

11 жовтня 2019 року, в ході проведення історико-географічної експедиції «Хортиця - колиска запорізького козацтва» та з нагоди Дня захисника України, делегація у складі представників громадських організацій (Київське військово-історичне товариство, Асоціація ветеранів ВМС України, Сумське морське зібрання) та громадського активу с. Мала Білозерка відвідали с. Тимошівка, Михайлівського району, Запорізької області.

ТИМОШІВКА – УРОК МУЖНОСТІ

Тимошівку засновано наприкінці 1809 року як слободу державних селян в урочищі Матогай одновірцями з солдатських поселень старої Дніпровської лінії і названо за прізвищем першого поселенця Тимофія Тимошенка. Водночас сюди прибули селяни з Курської, пізніше — з Полтавської, Чернігівської та Харківської губерній, яких царський уряд примусово переселив на необжиті землі.

ТИМОШІВКА – УРОК МУЖНОСТІ

Після зустрічі з громадою та активістами села, представники делегації провели урок мужності в комунальному закладі "Тимошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Михайлівської селищної ради, Михайлівського району, Запорізької області, в ході якого колективу було передано архівну справу односельця - Героя Радянського Союзу Найдьонова Івана Антоновича.

ТИМОШІВКА – УРОК МУЖНОСТІ
ТИМОШІВКА – УРОК МУЖНОСТІ
ТИМОШІВКА – УРОК МУЖНОСТІ
ТИМОШІВКА – УРОК МУЖНОСТІ

Іван Антонович Найдьонов народився в с. Тимошівка, Михайлівського району, Запорізької області. У 1940 році закінчив Михайлівську середню школу.

ТИМОШІВКА – УРОК МУЖНОСТІ

Після школи Іван вступає до Ленінградського військово-артилерійського училища.
У 1941 – пішов добровольцем на фронт. Воював на Північно-Західному, Південному, Північнокавказькому, 4-му Українському фронтах та в окремій Приморській армії.
Весною 1944 року при визволенні Севастополя батарея під командуванням І.А. Найдьонова знищила 9 ворожих танків, 5 орудій та 120 гітлерівців. У тому ж році під час битви за гірський перевал в Карпатах Іван Найдьонов особисто знищив 27 ворожих солдат.
Іван Антонович нагороджений орденами Бойового Червоного Прапора та Вітчизняної війни ІІ ст., медаллю «За оборону Кавказу».
Загинув Найдьонов І.А. 16 грудня 1944 року в Карпатах, біля Чехословацького містечка Михайловіце, похований біля церкви с. Вишнев, Прешевського округу.
24 березня 1945 року Івану Найдьонову посмертно присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Його ім'я носить Михайлівська районна гімназія. На площі Перемоги у Михайлівці та біля Михайлівської районної гімназії встановлено бюсти І.А. Найдьонова.

ТИМОШІВКА – УРОК МУЖНОСТІ

Також шкільній бібліотеці було передано книгу авторів Чудновця О.М. та Латишева Р.М. Монітор «Смоленськ» («Krakow») три долі (Історія корабля, бойовий шлях та сьогодення 1923-1941-2018 рр.). – Київ: Видавець Олег Філюк, 2018. – 256 с. та пам’ятний фотоальбом профспілки Міжнародних Авіаліній України.

ТИМОШІВКА – УРОК МУЖНОСТІ
ТИМОШІВКА – УРОК МУЖНОСТІ

Наприкінці уроку гості відзначили достойників у справі пошукової роботи, відродженні історичної пам’яті та збереження культурної спадщини краю.
Так, за благодійну діяльність, сумлінну працю і активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у справу пошукової роботи по відродженню історичної пам’яті та з нагоди Дня захисника України пам’ятною медаллю «За благодійну діяльність» було відзначено приватних підприємців Пучкових Анатолія Павловича та Марину Василівну.
За сумлінну працю, активну життєву позицію, вірність традиціям українського народу, вагомий особистий внесок у справу пошукової роботи по відродженню історичної пам’яті та з нагоди Дня захисника України пам’ятною медаллю «За особистий вклад у збереженні пам’яток воєнної історії» було відзначено: Козлова Геннадія Єгоровича - члена Михайлівського пошукового загону «Вертикаль» асоціації пошукових загонів Запорізької області; Тетерєва Валерія Дмитровича – керівника агрофірми «Лан», с. Тимошівка; Ликову Валерію Сергіївну – ученицю Тимошівської ЗОШ.
Почесними грамотами ГО «Сумське морське зібрання» було відзначено активістів пошукової справи: Маковія Олександра Анатолійовича, Мащенка Якова Івановича та Петрова Андрія Васильовича.

ТИМОШІВКА – УРОК МУЖНОСТІ
ТИМОШІВКА – УРОК МУЖНОСТІ

По закінченню зустрічі директор школи Ковшикова Ірина Володимирівна провела для гостей екскурсію шкільними класами і чесно кажучи, ми були вражені оснащенням звичайної сільської школи.

ТИМОШІВКА – УРОК МУЖНОСТІ
ТИМОШІВКА – УРОК МУЖНОСТІ

Перший захід Експедиції проведено. І не зважаючи на дощ, то на вдачу, настрій чудовий і від зустрічі з громадою та колегами – пошуковцями, і від спілкування з малечею. І головне – історія зберігається такою яка вона є – людською, а не політичною. А в голові на зворотному шляху лунає: «Слава Україні, слава і честь її мудрому народу»! І ніяке Х…о зі своїми посіпаками, негаразди та випробування не спроможні знищити споконвічну історію нашого народу! Слава Україні, Героям – тричі слава!!!Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 17-10-2019, 10:45 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...