Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

КОЗАЦЬКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

КОЗАЦЬКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

КОЗАЦЬКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

25 та 24 жовтня у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка, на базі кафедри української мови і літератури, проходила ІІІ Усеукраїнська науково-практична конференція «Інновації в освіті і педагогічна майстерність учителя-словесника». Як завжди, на такій конференції обговорювалася проблематика наукових розвідок: педагогічна майстерність учителя у вимірах інноваційних підходів; режисура педагогічної дії учителя; сучасний урок в умовах імплементації Концепції «Нова українська школа»; евристичні технології у фаховій підготовці майбутнього вчителя; професійна комунікація у добу цифрових технологій.
Це ті проблеми, які намагаються вирішувати у своїй повсякденній діяльності педагоги-новатори, котрі навчають і виховують учнів, які так стрімко зростають в козацьких класах. Серед таких педагогів-новаторів і кандидат педагогічних наук, берегиня Ліна Крівшенко. Її вихованці є не тільки гордістю КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 , а й міста Суми.
Отже, ті наукові знахідки, які щоденно напрацьовуються сотнями науковців України успішно використовуються та вдосконалюються у процесі навчально-виховної діяльності сучасної школи. Вони гарно сприймаються дітьми, сприяють якісному й радісному засвоєнню навчального матеріалу.
Не випадково вже втретє до відкриття Усеукраїнської науково-практичної конференції «Інновації в освіті і педагогічна майстерність учителя-словесника» запрошуються учні козацького класу.

КОЗАЦЬКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

Адже учні козацького класу є незаперечним наочним зразком освіти й виховання за тими інноваційними освітніми технологіями, над вдосконаленням яких так плідно працюють науковці України.
Вихід козачат на імпровізовану сцену, вишуканість їхнього мовлення й пісенного мистецтва приємно вражають учасників наукової конференції. Це враження й водночас захоплення підростаючим козацьким гуртом помітно відображається на обличчях і зволожених очах дорослих.

КОЗАЦЬКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

Доктор педагогічних наук, професор Олександр Лавріненко приймає запашний коровай з рук маленької берегині Поліни Акіменко. До схвальних слів на адресу маленьких патріотів України долучається головний організатор і генератор цього наукового дійства – доктор педагогічних наук, професор Олена Семеног. Вона виразила козачатам щиру вдячність за демонстрацію справжнього майстер-класу із красномовства та шанування рідної української мови. Відзначила, що такий дитячий козацький майстер-клас є взірцевим і перспективним для використання вчителями й викладачами України.

КОЗАЦЬКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС
КОЗАЦЬКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

Звичайно ж, такому результативному оволодінню рідною мовою сприяє активне впровадження в навчально-виховний процес учнів козацького класу евристичних і інших комунікативних технологій, а також створення численних ситуацій успіху у повсякденній життєдіяльності дитячої козацької громади.
Справжніми уроками красномовства Ліни Крівшенко є копітка робота з маленькими групками успішних учнів (з кожним із них), а також хорові розучування декламувань, що використовуються у численних сценаріях активної участі козачат в урочистих заходах, приурочених державним і визначним місцевим датам. Під час хорового розучування декламувань Ліна Миколаївна домагається від кожного учня й хору наслідування чіткості вимови, виразності, емоційності, інтонаційного забарвлення її досконалого голосу та сценарного артистизму.
Роботу Ліни Крівшенко та її вихованців високо оцінили наковці. Козачат пригостили смачними рум’яними яблуками.

КОЗАЦЬКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

Дзвенить мідний дзвіночок у руках Олени Семеног, кличе маленьких козачат до шкільного уроку, а науковців – до творчої й результативної наукової праці.

КОЗАЦЬКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

Бурними оплесками науковців супроводжується переможний вихід козачат із 202 аудиторії Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Матеріал надав генерал-командор Віктор Лях, отаман Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 30-10-2019, 15:01 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...