Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

10 – 11 березня 2016 року на базі Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка пройшла ІІІ Всеукраїнська науково - практична конференція «Інноваційні підходи до виховання учнів козацьких класів у загальноосвітніх закладах України».

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

Вибір місця проведення конференції не випадковий, адже в Сумах активно діють козацькі класи де джури і козачата зростають як майбутні захисники Вітчизни під опікою досвідчених козаків і берегинь.

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

На конференцію було запрошено Преосвященнішого Луку - голову Синодального відділу Української Православної Церкви у справах пастирської опіки козацтва та духовно-фізичного виховання молоді архієпископа Запорізької єпархії.

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

У стінах навчального закладу йшла мова про таїнства духу, душі й тіла. Науковці та студенти жадібно вслухалися в слова промовця, бо ж линули вони не просто від священнослужителя, а кандидата із богослов’я та кандидата медичних наук.

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

На конференції отаман Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво запорозьке» Віктор Лях розповів науковцям і студентам про співпрацю козаків своєї громади з воїнами АТО, залучення священиків Української Православної Церкви до виховної роботи і духовного окармлення бійців 27 Сумського реактивного артилерійського полку, розповів як козачата з батьками проводжали бійців у зону АТО з козацькою святинею - іконою Пресвятої Богородиці «Покрова».

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

Віктор Лях відзначив, що військово-патріотичне виховання козачат здійснюється за програмою, схваленою Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України. Кращим козацьким класом у м. Суми є 3-В (вчитель Ліна Крівшенко) КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 25 (директор Лідія Голуб).

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

Навколо школи силами козачат та їх батьків висаджено та доглянуто завжди зелений міні-сквер, що слугує для учнів базою наукових досліджень та козацького вишколу.

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

Допитливим розумом, душею й серцем проникають козачата в тайни природи. Навчаються вдивлятися і бачити, прислухатися та чути, помічати будь-які сліди лісових мешканців і за ними визначати поведінку тварин, розуміти мудрі взаємозв’язки природного середовища та свою причетність до їх збереження.

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

Отаман зазначив, що козачата мають природну потребу наслідувати приклад відважних козаків. Вони залюбки беруть участь у заходах, що формують у них хоробрість, відданість своїй справі, цілеспрямованість, наполегливість у досягненні мети, відповідальність та жертовність в ім’я розквіту України.

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

Цікавою була доповідь Ліни Крівшенко. Берегиня зосередила увагу на тому, що у дитячій козацькій чоті зростають не просто козачата, а сильні і вольові люди, котрі здатні на величні справи, які часто не під силу дорослим співвітчизникам.

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

Суть дитячої суспільно - корисної діяльності не тільки у прояві турботи і доброти. Вона набагато глибша, бо дає можливість козачатам виховувати у собі почуття особистої гідності від виконаного громадського обов’язку. Учні козацького класу відрізняються від інших тим, що всі без винятку займаються туризмом, вивченням історії козацтва та України, народними, сучасними і бальними танцями, козацькими бойовими мистецтвами, військовою підготовкою, декламуванням, хоровим співом і поліпшенням природного середовища.

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

Голова Сумської міської організації ветеранів України Микола Бондарєв дав високу оцінку діяльності Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацво Запорозьке». Він зазначив, що завдяки її козакам у школах області здійснюється належне військово-патріотичне виховання учнівської молоді, а гарт козачат викликає захоплення у всіх членів міської ветеранської організації.

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

В ході конференції виступали науковці та громадські діячі, котрі займаються дослідженням козацької спадщини у вихованні молоді та роботою з військово - патріотичного виховання. Було зазначено, що козачата зростають не лише патріотами і активними громадянами суспільства, а й дипломатами – оволодівають азами діалогічної взаємодії. Вони немов брати і сестри піклуються один за одного, допомагають у здійсненні творчої самореалізації, беруть активну участь у всіх загальноміських заходах, придають святковим урочистям особливого колориту, а своїми виступами піднімають емоційний настрій сумчан.

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

ІЗ БОЖОЮ БЛАГОДАТЬЮ

Конференцію закінчено, вона стала черговим кроком в напрямку популяризації козацької педагогіки як системи виховання прийдешніх поколінь - захисників неньки – України і Сумське козацтво робитиме все для того, щоб розвивати почуття патріотизму, любові до Батьківщини та зміцнювати у молоді віру в майбутнє незалежної України.

Прес-центр Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке»Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 18-03-2016, 18:47 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...