Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ВІН БУВ НАДІЙНИМ ТОВАРИШЕМ

ВІН БУВ НАДІЙНИМ ТОВАРИШЕМ

ВІН БУВ НАДІЙНИМ ТОВАРИШЕМ

Присвячується другу, ветерану ПДВ, сенсею, патріоту…
Василю Михайловичу Симоненку!


Він був надійним товаришем, відвертим, інколи різкуватим, але справедливим, який у будь-який час був готовий прийти на допомогу.
Простий хлопець з Чернігівщини став гордістю Макарівського району, що на Київщині. Десантник, який пройшов нелегкі випробування у Збройних Силах колишнього СРСР, сержант, заступник командира десантно-штурмового взводу. Багатокілометрові марш - кидки, стрільба з різного виду озброєння, парашутні стрибки з військовим озброєнням – усе це гартувало його особистість.
Його девізом були крилаті слова командуючого ПДВ СРСР, легендарного Маргелова В.П.:

ВІН БУВ НАДІЙНИМ ТОВАРИШЕМ

Цивільне життя. Спочатку приладобудівний завод, а після робочих змін – вдосконалення навичок бойового мистецтва, отриманих під час військової служби, тренування молодих бійців у дитячій спортивній школі, якій він віддав весь подальший відведений йому Всевишнім час, понад 30 років.

ВІН БУВ НАДІЙНИМ ТОВАРИШЕМ

Неодноразовий переможець різного рівня чемпіонатів, виборов досить високий кваліфікаційний рівень - чорний пояс, ІІ дан.
За скромними підсумками більше 2,5 тисяч його вихованців у невеличкому містечку стали на вірний життєвий шлях, ведучи здоровий образ життя, не піддавшись тлетворному впливу. Серед них призери не лише регіональних, а й Всеукраїнських та Європейських змагань з кіокушин карате, які могли б скласти гідну конкуренцію світовим лідерам цього виду спорту.
Завдяки наполегливій ініціативі Василя Михайловича створений та ефективно працював спортивний клуб «Арсенал», смт. Макарів.

ВІН БУВ НАДІЙНИМ ТОВАРИШЕМ

Він брав активну участь у громадській діяльності, став лідером районного осередку ветеранів Повітряно-десантних військ.

ВІН БУВ НАДІЙНИМ ТОВАРИШЕМ

Так сталося, що зарано він пішов, на 55-му році життя. Його велике, але як видалося вразливе серце, перестало битися під час Міжнародного семінару по карате Кіокушин-Кан, який проводили представники Японії, учні видатного засновника цього виду спорту Масутацу Оями.

ВІН БУВ НАДІЙНИМ ТОВАРИШЕМ
ВІН БУВ НАДІЙНИМ ТОВАРИШЕМ
ВІН БУВ НАДІЙНИМ ТОВАРИШЕМ

Глибоко співчуваємо та сумуємо разом із родиною та друзями, колектив Макарівського районного осередку ветеранів Повітряно-десантних військ Союзу десантників України та учасників бойових дій на території інших держав.

Матеріал надав ветеран ПДВ Ю.В. Морозов.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 14-11-2019, 13:45 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...