Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

У місті Києві, 17 жовтня поточного року, між Громадською спілкою «Всеукраїнський союз громадських організацій ветеранів десантних військ «Союз десантників України» та Всеукраїнською федерацією Кіокушин кан карате-до підписано Меморандум про співробітництво.
З метою забезпечення ефективної діяльності, визначеної їх Статутами, та Законом України «Про громадські об´єднання», Сторони домовилися про те, що будуть розвивати двостороннє співробітництво задля розширення професійних контактів і відносин по військово-патріотичному вихованню молоді, сприянню впровадження в систему виховання і навчання захисників Вітчизни кращих традицій десантних військ Збройних Сил України, пропаганді здорового способу життя, розвитку і популяризації Кіокушин-кан карате в Україні, вшануванню їх внеску у розвиток рукопашного бою десантних військ.
Для реалізації цього Меморандуму Сторони здійснюють безпосередні контакти одна з одною та вживають всіх необхідних заходів по забезпеченню ефективності ділових зв'язків.
Сторони зобов’язалися обмінюватися інформацією з широкого кола питань, що представляють взаємний інтерес.
За домовленістю Сторони можуть проводити спільні наради з обговорення актуальних питань своєї діяльності, скликати зустрічі у відповідні строки для узгодження, обговорення, перегляду заходів, які мають бути здійснені відповідно до Меморандуму, та планувати подальші дії.
Цей Меморандум набрав чинності з дати його підписання та укладений на невизначений строк.
Від Союзу десантників України Меморандум підписав Голова його правління, командуючий ВДВ Збройних Сил України 2006 – 2012 років Лісовий Сергій Гурійович. Від Всеукраїнської Федерації Кіокушин Кан карате-до Меморандум підписано її Президентом Гладким Борисом Миколайовичем – володарем чорного поясу 5-го дану, чемпіоном світу 2018 року у своїй віковій категорії з цього виду спорту.

МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

Цієї ж дати та дещо раніше відповідні Меморандуми були укладені, як Союзом десантників та і Федерацією з Адвокатським об´єднанням «Київщина» (керуючі партнери Матвієць Анатолій Анатолійович та Морозов Юрій Васильович).
Відповідно до укладених угод за необхідності Адвокатським об´єднання «Київщина» надаватиметься правова допомога Союзу десантників України та Федарації Кіокушин кан карате по представництву їх інтересів у цивільному, адміністративному судочинстві, державних органах, перед фізичними та юридичними особами тощо.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 18-10-2018, 18:01 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...