Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ХРИСТОС ХРЕЩАЄТЬСЯ

ХРИСТОС ХРЕЩАЄТЬСЯ

ХРИСТОС ХРЕЩАЄТЬСЯ

Козаки Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» та Сумського окремого Спасо-Преображенського козацького полку відзначали свято Водохрещення відвідуванням храмів Української Православної Церкви, святковими молитвами, сповіддю, причастям, освяченням води та зануренням у водойми. Козаки переконані, що саме таке відзначення великого свята сприяє позбавленню душі віруючої людини від всілякої гріховності та зціленню тіла від усіх недуг.

ХРИСТОС ХРЕЩАЄТЬСЯ

19 січня козаки зібралися у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Суми з тим, щоб не тільки молитися та славити Бога, а й забезпечити підтримання порядку і норм карантинних обмежень під час Божественної Літургії та освячення води на церковному подвір’ї.
Із центрального собору віруючі направилися на берег річки Псел. Хрещенську хресну ходу на «Йордан» очолили козаки, котрі несли Зірку, Хрест, Хоругви та були запорукою дотримання порядку і спокою прихожан.

ХРИСТОС ХРЕЩАЄТЬСЯ
ХРИСТОС ХРЕЩАЄТЬСЯ

У Хресній ході на чолі з архієпископом Євлогієм йшли священнослужителі кількох храмів Української Православної Церкви та багато мирян. До них приєдналися учасники Хресної ходи й щільною громадою стали вздовж берега річки та Харківського мосту.

ХРИСТОС ХРЕЩАЄТЬСЯ
ХРИСТОС ХРЕЩАЄТЬСЯ

На березі річки Псел заздалегідь було облаштовано місце освячення води: вирізано ополонку, зроблено помост для здійснення молебню, сходинки для освячення води, встановлено льодяний хрест, здійснено прибирання території Водохрещення.

ХРИСТОС ХРЕЩАЄТЬСЯ

Близько тисячі віруючих зібралися, щоб побачити як на Сумському Йордані проходить здійснення водо-освячення.
Щойно владика Євлогій і благочинний Микола Смакоуз освятили воду Псла, як один із сміливців тричі занурився у Йорданську воду. За ним поспішили інші віруючі. Десятки чоловіків і жінок занурилися в освячену воду після щирої сповіді та причастя Христових Тайн з тим, щоб довершити очищення духу від гріховного бруду. Після такого очищення, вони радо виходили з ополонки, ділилися враженнями та жартували.

ХРИСТОС ХРЕЩАЄТЬСЯ
ХРИСТОС ХРЕЩАЄТЬСЯ

Для козаків свято Богоявлення завершилося трапезою, під час якої вони отримали подяку і дарунки від благочинного Миколи Смакоуза.
Представники козацьких організацій на чолі з козацьким полковником Андрієм Губіним та військовим старшиною Михайлом Ляхом підбили підсумки громадської роботи в році, що минув, обговорили питання оперативно-службової підготовки козаків та військово-патріотичного виховання молоді в навчальних закладах Сумщини.

Матеріал надав представник військової Колегії Синодального відділі УПЦ з питань козацтва, отаман Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке», генерал-командор Віктор Лях.

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 20-01-2021, 16:26 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...