Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

22 ЧЕРВНЯ – 80 РОКІВ ПОТОМУ

22 ЧЕРВНЯ – 80 РОКІВ ПОТОМУ

22 ЧЕРВНЯ – 80 РОКІВ ПОТОМУ

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Ця дата присвячена мільйонам людей, чиї життя були обірвані нацистськими загарбниками: чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і літнім людям.
В цей день українці згадують імена своїх рідних та друзів, загиблих у боях, померлих від поранень, голоду, катувань, зниклих безвісти у вихорі воєнного лихоліття.
Так, цього річ, в історичному місці обласного центру Сумщини - Меморіалі Вічної Слави Сум (Меморіал – «пам'ятник Альоші» - меморіальний комплекс у Сумах, споруджений на честь 30-річчя перемоги Червоної армії над Гітлерівською Німеччиною), представники Сумської міської організації ветеранів України, Сумської філії громадської організації «Спілка морських піхотинців України «Сумське морське зібрання» та Сумського міського куреня Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» разом з представниками влади, силових структур та громадськості прийняли участь у мітингу – реквіємі з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

22 ЧЕРВНЯ – 80 РОКІВ ПОТОМУ
22 ЧЕРВНЯ – 80 РОКІВ ПОТОМУ
22 ЧЕРВНЯ – 80 РОКІВ ПОТОМУ
22 ЧЕРВНЯ – 80 РОКІВ ПОТОМУ

80 років тому, 22 червня 1941 року, Друга світова війна - найкривавіша та наймасштабніша в історії людства прийшла на територію України, бої та битви якої забрали життя від 8 до 10 мільйонів українців.
Хвилиною мовчання, схиляючи голови, присутні вшанували пам’ять загиблих. Згадали усіх кому не судилося пережити ту війну, хто похований у братських могилах, хто загинув у нацистських катівнях, гестапівських таборах і сталінських ГУЛАГах, а також тих, хто вже в наш час віддав свої життя, захищаючи право українців жити у незалежній державі, зупиняючи російську агресію на сході України.

22 ЧЕРВНЯ – 80 РОКІВ ПОТОМУ

Керівники області та міста, громадськість, військові та депутати поклали квіти до підніжжя Меморіалу.

22 ЧЕРВНЯ – 80 РОКІВ ПОТОМУ
22 ЧЕРВНЯ – 80 РОКІВ ПОТОМУ
22 ЧЕРВНЯ – 80 РОКІВ ПОТОМУ
22 ЧЕРВНЯ – 80 РОКІВ ПОТОМУ

22 червня наповнений трагічними спогадами та болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.
В наші дні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, свободу та власний демократичний вибір.
Схиляємо голови перед мужністю українського народу. Пам’ятаємо тих, хто не повернувся з поля бою. Пам’ятаємо тих, хто першим прийняв на себе страшний удар. Пам’ятаємо тих, хто своєю кров’ю відстоював Перемогу. Велика подяка людям, що здобули мир, дали нам життя і відновили зруйновану війною країну.Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 22-06-2021, 16:51 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...