Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

СУМИ-76 РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

СУМИ-76 РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

СУМИ-76 РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

9 травня 2020 року козаки Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» взяли участь у відзначені 76 річниці Перемоги над нацизмом.
Для них – це свято мужності та зразкового героїзму українського народу в роки Другої світової війни.

СУМИ-76 РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

Біля Меморіального комплексу «Вічна Слава» зібралося значно більше народу, аніж у попередні роки. Прийшло немало військовослужбовців, воїнів-інтернаціоналістів, козаків, представників Сумської міської організації ветеранів України, установ, підприємств, громадських організацій і політичних партій.

СУМИ-76 РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ
СУМИ-76 РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

Багато містян прийшли разом зі своїми дітьми та онуками; на площі звучали мелодії пісень воєнних років; до Меморіального комплексу «Вічна Слава» підходили люди, покладали квіти до гранітних плит з іменами загиблих визволителів Вітчизни, ділилися спогадами і враженнями сьогоднішніх подій...

СУМИ-76 РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

Війна 1941 – 1945 років на території України не припинялася 1225 днів і ночей – з 22 червня 1941 року по 28 жовтня 1944 року. Більш ніж у 100 населених пунктах точилися особливо запеклі бої. Саме в Україні вирішувалася доля Другої світової війни в Європі. Протягом січня 1943 – жовтня 1944 років на території України було проведено 13 наступальних операцій та 2 оборонні. Великі бої йшли за кожен клаптик нашої землі, за кожну вулицю, за кожен дім. Війна не припинялася ні на годину.
У боях на землях України були розгромлені десятки фашистських дивізій, знищена велика кількість живої сили та ворожої техніки. Ми зобов’язані це знати, ми повинні про це пам’ятати.
Відлітають, мов журавлі, роки у вічність… Та літа не зітруть у народній пам’яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за Батьківщину, здобувши таку важку і таку жадану Перемогу.

СУМИ-76 РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

До мікрофонів були запрошені: голова Сумської обласної державної адміністрації Василь Хома; голова Сумської обласної Ради Віктор Федорченко; Сумський міський голова Олександр Лисенко; голова Ради Сумської міської організації ветеранів України В’ячеслав Ничипоренко.
У своїх промовах, вони звеличували подвиги українців у ІІ світовій війні. Славили живих учасників звільнення Сумщини і всієї України від фашистських загарбників і тих, хто поліг смертю героя.

СУМИ-76 РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

На мелодії пісні «Степом, степом» учасники мітингу-реквієму пронесли корзини з квітами та букети пурпурових квітів до пам’ятника воїну-визволителю. Козаки разом з керівниками області та міста, ветеранами, представниками громадськості і дітьми поклали квіти до підніжжя.

СУМИ-76 РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ
СУМИ-76 РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

Під звуки пісні «Перемога, свята Перемога», представники Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» відправилися до центрального кладовища, щоб покласти квіти до могили сучасного героя війни – чотаря Артура Абрамітова.
Ми не можемо сьогодні не згадати тих бійців, які на Сході захищають цю перемогу, які не дають ворогові сплюндрувати нашу землю. Ми вічно пам’ятатимемо героїв минулого і будемо вдячні героям сучасності.

Матеріал надав генерал-командор Віктор Лях, представник військової Колегії Синодального відділу УПЦ з питань козацтва, отаман Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 21-05-2021, 07:44 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...