Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

«СПАРТА» - ЛЕБЕДИНА ПІСНЯ..?

«СПАРТА» - ЛЕБЕДИНА ПІСНЯ..?

«СПАРТА» - ЛЕБЕДИНА ПІСНЯ..?

30 травня 2022 року, біля дільничного опорного пункту поліції м. Суми, відбулося нагородження добровольців громадського формування з охорони громадського порядку «Спарта».
Історія утворення, діяльність і проблеми формування викладені місяць тому – My Webpage

«СПАРТА» - ЛЕБЕДИНА ПІСНЯ..?

Зранку зустрілися люди, котрі впродовж трьох місяців пліч-о-пліч провели разом заради громадського спокою у рідному місті.
Теплі слова вдячності і щирі побажання лунали від колег – представників громадського руху Сумщини.

«СПАРТА» - ЛЕБЕДИНА ПІСНЯ..?
«СПАРТА» - ЛЕБЕДИНА ПІСНЯ..?

Так, за поданням голови громадської організації «Сумський окремий Спасо - Преображенський козацький полк» у співпраці з отаманом Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке» та за сприяння голови комісії «Народна шана», представника Всеукраїнської колегії фалеристики, геральдики та вексилології у Сумській області Всеукраїнського об’єднання громадян «Країна», голови Сумської філії громадської організації «Спілка морських піхотинців України «Сумське морське зібрання» відбулося нагородження представників ГФ ОГП «Спарта» відзнакою Всеукраїнського об’єднання «Країна» - медаллю «За оборону рідної держави» за вірність присязі народу України, свідоме та зразкове виконання громадянського обов’язку під час визвольної війни України проти російського агресора.

«СПАРТА» - ЛЕБЕДИНА ПІСНЯ..?
«СПАРТА» - ЛЕБЕДИНА ПІСНЯ..?

Нажаль, проблеми добровольчого формування, про які було не раз написано ще місяць тому, залишилися в тому же вигляді – НІЯКОМУ. Чисельні звернення до влади міста і керівництва НПУ так і залишилися без відповіді… Внаслідок чого чисельний склад формування скоротився в 10 разів!
Що далі, хто знає… Напевно саме таке відношення влади до добровольців і є індикатором відповідності самої влади посадам і до долі України в цілому.
Але переживемо..., попереду ще не одні вибори, які поставлять КРАПКУ діяльності багатьох можновладців сьогодення, відправивши їх в політичний утіль, як і попередників…
Життя продовжується та йде своїм напрямком, слава Україні!Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 30-05-2022, 11:21 | Комментировать (1) | Печать
  • Віктор Лях
  • 26 июня 2022 11:00.
  • Публикаций: 0, Комментариев: 0.
Багато разів бачив представників ГФ ОГП «Спарта» у центрі міста Суми. Це дуже організований і дисциплінований громадський підрозділ, який у перші місяці війни патрулював вулиці обласного центру разом з дільничними опорного пункту поліції. За їх участі багато з мешканців м. Суми почувалися захищеними, особливо це проявлялося у перші дні війни. Серед них був і полковник ЗСУ Андрій Вовк, котрий був прикладом виконання свого громадського обов'язку у час війни. Спасибі вам - захисникам славного козацького міста.

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...