Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

НАГОРОДИ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

НАГОРОДИ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

НАГОРОДИ  ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

15 грудня 2016 року, напередодні Дня Святого Миколая, до захисників України, що проходять курс реабілітації при Сумському обласному клінічному госпіталі для інвалідів Вітчизняної війни завітали гості – бойові побратими – ветерани визвольної війни проти російських загарбників.
За гарячим чаєм та кавою із солодощами ветерани згадували свої відчуття у перші хвилини, коли отримали звістку про загарбницьку навалу, про хаос і смуту, про перші бої, поразки і поранення, про маленькі перемоги и ту велику Віру, завдяки якої вони вижили, вистояли та перемогли ворога. Віру, за допомогою якої наш величний та волелюбний народ переможе північного агресора і врешті в решт зажене ворога в його погане лігво, забив навічно в нього кіл з осики.

НАГОРОДИ  ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Микола - чудотворець зарахований до святих як такий, що опікується воїнами, водіями і тими, що подорожують, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців і лучників.

НАГОРОДИ  ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Саме на свято Миколая бойові побратими, не чекаючи коли держава згадає про своїх захисників, вирішили відзначити колег за громадянську мужність, патріотизм, громадську активність та самовідданість, спрямовану на об’єднання громадян України у прагненні суверенності і розвитку держави, громадянської свідомості та плеканні патріотизму.
За поданням громадської організації «Таланти Сумщини» та сприяння громадської організації «Сумське морське зібрання» воїнів було нагороджено відзнаками громадської організації «Всеукраїнське об’єднання громадян «Країна»:

- капітана Недведського Олександра Олександровича – медаллю «Богдан Хмельницький»;

НАГОРОДИ  ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

НАГОРОДИ  ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

- капітана Ткача Валерія Олеговича – - медаллю «За оборону рідної держави».

НАГОРОДИ  ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

НАГОРОДИ  ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Час пролетів швидко. На згадку ветеранам залишаються нагороди, нам – тепло їх сердець. І в котре Українці підтвердили життєву істину - тільки тримаючися разом ми досягнемо успіху. Завдяки спільним зусиллям, ми змогли сьогодні нагородити людей, котрі, виконуючи свій конституційний обов’язок, захистили Україну.
То ж хай щастить вам ветерани.

Матеріал підготував А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України та представник Всеукраїнської колегії фалеристики, геральдики та вексилології у Сумській області.
ФОТО – О.В. Литвиненко - голова громадської організації «Таланти Сумщини», ветеран війни за незалежність України.


Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 17-12-2016, 11:02 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...