Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО

Відкрито перший в Україні координаційний центр допомоги бійцям АТО та їх сімей.

17 липня, на Дніпропетровщині у місті Кривий Ріг, біля корпусу економічного інституту, що на площі Визволення, було багатолюдно. Тут відкрив свої двері «Координаційний центр допомоги учасникам АТО та їх сім'ям».

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО

«Наше завдання, - наголосила на відкритті Вікторія Самойленко, яка очолює центр, - допомогти нашим захисникам повернутися до цивільного життя як можна швидше. Тому кожен учасник АТО зможе отримати допомогу психолога, масажиста, юриста, прийти відпочити, поспілкуватися, випити чашку кави, зіграти в шахи…».

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО

Головною метою центру є допомога військовим та їх сім’ям з будь-якого питання, реабілітація бійців, надання освіти. Щоб кожен, хто звернувся до центру відчував себе як вдома, щоб військові знали, розуміли і відчували як ми ними пишаємося, як вони потрібні своєму народу! Не будуть забуті і родичі учасників АТО. В центрі завжди будуть раді допомогти дітям, батькам, дружинам наших воїнів.

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО

До співпраці долучилися кваліфіковані юристи, психологи, реабілітологи, медики, соціологи, педагоги та волонтери. Всі послуги надаються безкоштовно.

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО

Напрямки роботи: освітні та реабілітаційні заходи, програми реабілітації, з метою соціальної адаптації, перекваліфікації та підвищення кваліфікації інвалідам та учасникам АТО, незахищеним категоріям населення.
Бажаючи зможуть отримати безкоштовну освіту на базі Криворізького економічного інституту з напрямку іноземна мова, основи підприємницької діяльності та інформатики. По закінченню навчання отримають диплом державного зразка, обов’язково кожного буде працевлаштовано.
Проводиться набір на курси:

-англійської мови;
-комп'ютерного набору;
-основи підприємницької діяльності…
Навчання почнеться вже з вересня цього року.

«Координаційний центр допомоги учасникам АТО та їх сім'ям» разтошований за адресою: Україна, Дніпропетровська область, Кривий ріг, пл. Визволення, 2 (перший поверх економічного інституту).
Час роботи - з 10.00 до 17.00. Тел.: (0564) 90-16-16, 067-724-89-48, 067-539-61-61.
За додатковою інформацією чи допомогою можна звернутися до штабу Тернівського Руху ПАТРІОТ, за адресою вул. Маршака, буд. 9, навпроти пологового будинку.
Графік роботи з 10:00 до 17:00. Перерва з 13:00 до 14:00. Тел.: 068-946-76-35; 093-063-13-55.

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО

Ми будемо раді кожному з вас. Телефонуйте нам. Не залишайтесь наодинці з проблемами. Просимо всіх небайдужих долучитись до роботи Координаційного Центру допомоги інвалідам і учасникам АТО та їх сім'ям.


Матеріал надала керівник Координаційного Центру Вікторія Самойленко.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 19-07-2015, 05:51 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...