Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ВИТОКИ – 2015

ВИТОКИ – 2015

ВИТОКИ – 2015

Фольклорно - спортивне свято «Витоки-2015» відбулося!

Цього року, 26 вересня, на залишках Кодацької фортеці, на честь святкування 16-го Дня народження школи «Спас-Штурм», зібралося чимало гостей.

ВИТОКИ – 2015

Їх радо вітали ініціатори створення козацької школи на Дніпропетровщині директор КПНЗ «Дитячо-юнацький центр «Штурм» ДМР, депутат Дніпропетровської міської ради Ірина Анатоліївна Герліванова та Президент обласної Федерації козацького традиційного бойового мистецтва «Спас», керівник Зразкової школи «Спас-Штурм» Геннадій Поляков.

ВИТОКИ – 2015

ВИТОКИ – 2015

Учасників свята привітав від Запорозького козацтва кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.

ВИТОКИ – 2015

Найкраща погода, про яку тільки можна мріяти, сотні людей від найменшого до великого, вбрані в колоритну українську одежу, поетично розвіюються численні прапори, а у далині синіє ріка Дніпро… Ні, це — не картина художника, це славнозвісне Фольклорно-спортивне свято «Витоки-2015» у Старих Кодаках!

ВИТОКИ – 2015

Святкове дійство розпочалося із захоплюючих показових виступів вихованців Школи «Спас-Штурм». Старші продемонстрували високий рівень підготовки з українського рукопашу, особливо ефектно у них виходили різноманітні стрибки та сальто – це підтвердила енергійна публіка, яка була в повному захваті від майстерності хлопців. Молодші вихованці підкорили глядачів своїм завзяттям та дисципліною – підростає неймовірно талановите покоління!

ВИТОКИ – 2015

ВИТОКИ – 2015

ВИТОКИ – 2015

ВИТОКИ – 2015

ВИТОКИ – 2015

ВИТОКИ – 2015

Феєричне свято прикрасили виступи хореографічних колективів Центру «Штурм», відзначилися й тхеквондисти, а вихованці клубу «Штурм-Бодібілдинг» влаштували для глядачів справжнє шоу!

ВИТОКИ – 2015

ВИТОКИ – 2015

ВИТОКИ – 2015

ВИТОКИ – 2015

ВИТОКИ – 2015

Але найурочистіша мить попереду – це посвята маленьких хлопчиків у козачата! З рук старших побратимів вони отримали свої перші в житті шаровари і, нарешті, повноправно ввійшли до лав спасівців. Завершився хвилюючий обряд благословенням вихованців духовним наставником центру «Штурм». Малечу з важливою подією привітала ТМ «Vladi Toys», подарувавши настільні ігри, ТМ «Живчик» пригостила їх своїми напоями, а пекарня «Бабусині смаколики» — солодкою випічкою.

ВИТОКИ – 2015

Завершилося офіційна частина свята грандіозним видовищем – жовто-синім кушаком довжиною 100 метрів було опоясано вихованців ДЮЦ «Штурм», їхніх батьків та педагогів, почесних гостей і всіх бажаючих. У ті хвилини присутні пригадали, яким дружнім є український народ, і як важливо залишатися єдиними, не зважаючи ні на що.

ВИТОКИ – 2015
ВИТОКИ – 2015

Інтерактивна акція не залишилася без уваги: представниця Книги рекордів України в м. Дніпропетровську Євгенія Циганкова зафіксувала рекорд «Найдовший кушак. Найбільша кількість людей, опоясаних одним кушаком» у номінації «Масові заходи».

ВИТОКИ – 2015

Для найактивніших учасників організаторами «Витоків» було передбачено козацькі розваги, для шанувальників прикладної творчості – виставку майстрів, а для любителів попоїсти (таких завжди є чималенько!) – найсмачніший, найкорисніший та найдобріший козацький куліш, яким пригощали всіх без винятку після закінчення свята.

ВИТОКИ – 2015

ВИТОКИ – 2015

Підводячи підсумки, можна сказати без прикрас – козацька сила та мужність, щедрість та єдність дніпропетровців завжди буде прикладом для всієї країни. Як чудово знати, що завдяки Зразковій школі «Спас-Штурм» виростає сумлінна нація патріотів, гідних своїх пращурів-козаків!

КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ! СЛАВА УКРАЇНІ!!!


Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов. Фото – Алла Драган та Олександр Біндюк.Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 29-09-2015, 06:28 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...