Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

КОЗАЦЬКЕ СВЯТО НА СУМЩИНІ

КОЗАЦЬКЕ СВЯТО НА СУМЩИНІ

КОЗАЦЬКЕ СВЯТО НА СУМЩИНІ

14 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, відзначається День українського козацтва. З давніх-давен Пречисту Богородицю козаки вважали своєю покровителькою.
Давно минули дні Запорізької Січі, але козацтво існує як струмінь вільного та незалежного життя. У глибині душі кожного українця живе козак - воїн, котрий за рідну землю без роздумів віддасть своє життя.
Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Саме тому в Україні свято 14 жовтня має ще й назву – Козацька Покрова і відзначається як День українського козацтва.
Відроджуючи давні козацькі традиції, в Україні утворилося сучасне українське козацтво як система самодіяльних об’єднань громадян України.
Саме в цей день, в історичному центрі нашого міста – Свято – Воскресенському кафедральному соборі, зібралися представники сучасного козацького товариства Сумщини.

КОЗАЦЬКЕ СВЯТО НА СУМЩИНІ

Після поздоровлення та відзначення козаків на честь свята, крайовим отаманом Миколою Кобозевим було проведено ритуал посвячення молоді у козаки.

КОЗАЦЬКЕ СВЯТО НА СУМЩИНІ

КОЗАЦЬКЕ СВЯТО НА СУМЩИНІ

КОЗАЦЬКЕ СВЯТО НА СУМЩИНІ

Окремо хочу поздоровити Отамана первинного козацького товариства Миропільської сотні Українського козацтва, колишнього підводника Північного флоту, Валерія Корабльова з присвоєнням йому козацького звання сотник та відзначення його Грамотою міського голови.

КОЗАЦЬКЕ СВЯТО НА СУМЩИНІ

Опісля офіційних заходів, козаки віддали шану пам’яті сумчан – жертвам фашистської окупації нашого міста.

КОЗАЦЬКЕ СВЯТО НА СУМЩИНІ

Ввечері, святкування було перенесено до Миропілля.

КОЗАЦЬКЕ СВЯТО НА СУМЩИНІ

КОЗАЦЬКЕ СВЯТО НА СУМЩИНІ

На Миропільщині козаки зібралися на своє коло, обговоривши загальні питання життя організації.

КОЗАЦЬКЕ СВЯТО НА СУМЩИНІ

Ну і не обійшлося без залихватської козацької пісні, «Козацької Ради» та кулешу.

КОЗАЦЬКЕ СВЯТО НА СУМЩИНІ

Українське козацтво створено, перш за все, для патріотичного виховання громадян у дусі відродження лицарського духу та любові до України, готовності захищати її територіальну цілісність.
Тому вітаємо, всіх, хто вважає себе українським козаком і береже в собі пам’ять про славних лицарів запорозьких, із Днем українського козацтва. Хай Пречиста Богородиця береже нас від чвар і розбрату і дасть нам мудрість і терпимість одне до одного заради майбутнього України.

Матеріал підготував А. В. Вовк – член Національної спілки журналістів України, гвардії п/полковник запасу. Фото – Отаман первинного козацького товариства сотник Миропільської сотні Українського козацтва В.В. Корабльов.Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 17-10-2015, 18:13 | Комментировать (1) | Печать
 • Елена
 • 14 ноября 2015 22:03.
 • Публикаций: 0, Комментариев: 0.
ГОРЖУСЬ ВАМИ МОИ ДОРОГИЕ ЗЕМЛЯКИ!!!!

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...