Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ХОРТИЦЯ

ХОРТИЦЯ

ХОРТИЦЯ

15 жовтня 2015 року спасівці з Театру козацького бою «Запорозький Спас» (керівник – Притула Олександр Леонтійович) прийняли участь у важливій та незабутній подорожі до наших славних і могутніх захисників в зону антитерористичної операції.
Слід відзначити, що наші хлопці були приємно здивовані, коли зустрілись з командиром батальйону, котрий дуже добре знайомий з козацьким бойовим мистецтвом «Спас». Свого часу він, захищаючи честь мелітопольського осередку Запорізької обласної школи «Спас» став чемпіоном з козацької боротьби «На поясах» та «Навхрест», що входять до програми опанування українського рукопашу «Спас»!
Разом із відчайдушними і небайдужими артистами, музикантами та волонтерами, наші козаки подарували військовослужбовцям незабутній концерт, який з першої миті без сумніву полонив глядачів і з кожним виступом додавав та зміцнював їхній бойовий дух!

ХОРТИЦЯ

ХОРТИЦЯ

ХОРТИЦЯ

ХОРТИЦЯ

Наші хлопці приїхали не з пустими руками до справжніх сучасних козаків – захисників Батьківщини. На урочистому відкритті концертної програми, представник Театру козацького бою «Запорозький Спас» та тренер-викладач ДЮСШ «Спас» Василь Прокопенко передав особовому складу батальйону теплі привітання від вихованців школи «Спас» та їхніх батьків, які були закарбовані в неймовірно казковому та чарівно розписаному пирозі, зробленому власноруч родиною з осередку «Спас-Вихор». Справжнім Оберегом для батальйону став подарований Прапор України з побажаннями та гарячими словами вдячності від вихованців осередків «Спас-Яр» та «Спас-Вихор».
По завершенню концертної програми, учасники та глядачі ще довго спілкувалися між собою, настільки поріднившись, що здавалось були знайомі задовго до цієї зустрічі.

ХОРТИЦЯ

Тож, дякуємо, в першу чергу, нашим славним козакам-захисникам рідної неньки України з батальйону Збройних Сил України і всім воїнам, що відстоюють нашу незалежність в ці бурхливі часи!
Висловлюємо щиру подяку організаторам подорожі - «Офіцерському корпусу» з м. Запоріжжя, диво-колективу «Троїсті музики «Одна родина», геніальному скрипалю - Ярославу Ревуцькому, віртуозному саксофоністу - Олександру Ковалю, а також нашим чарівним жінкам-волонтерам та всім, хто надав нам можливість долучитися до потужної команди для підтримки наших Героїв!

Слава Україні!


Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 21-10-2015, 13:27 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...