Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ПОКРОВА В ПОКРОВКЕ

ПОКРОВА В ПОКРОВКЕ

ПОКРОВА В ПОКРОВКЕ

Чотирнадцятого жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці, або, як зазвичай кажуть, "Покрови" чи "Святої Покрови".
Для козаків Покрова була найбільшим святом. Цього дня відбувалися вибори нового отамана. Наші лицарі вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю козаки вважали своєю заступницею і покровителькою.
На Запорожжі була церква святої Покрови. Козаки збудували також багато однойменних храмів та шанували особливо ікони Покрови. Деякі Покровські храми, переважно ХVIII століття, вціліли до нашого часу.
То ж цього року славетне козацтво зустрілося на Велике свято в смт. Покровське, Дніпропетровської області.

ПОКРОВА В ПОКРОВКЕ

Місцеві жителі зустрічали гостей ярмарком та виступами художньої самодіяльності.

ПОКРОВА В ПОКРОВКЕ

ПОКРОВА В ПОКРОВКЕ

ПОКРОВА В ПОКРОВКЕ

ПОКРОВА В ПОКРОВКЕ

ПОКРОВА В ПОКРОВКЕ

На центральній площі священик місцевої Української Православної Церкви Київського Патріархату отець Олександр провів службу на честь Покрови Пресвятої Богородиці.

ПОКРОВА В ПОКРОВКЕ

ПОКРОВА В ПОКРОВКЕ

Опісля служби Отаман Покровського районного козацького осередку МСК «Запорізька Січ» генерал – осавул М.М. Нікіпілий провів ритуал прийняття до лав козацтва молоді та ветеранів визвольної війни на Сході нашої країни.

ПОКРОВА В ПОКРОВКЕ

ПОКРОВА В ПОКРОВКЕ

По козацькій традиції було проведено Велику Раду, на який було заслухано Отамана по результатам роботи за рік пройдешній, заслухано щодо змін в Статуті місцевого козацтва та прийнято рішення по утворенню козацького парку на горі Сірка, де була стоянка славетного кошового отамана Івана Сірка.

ПОКРОВА В ПОКРОВКЕ

В Україні немає важливішого чинника, який би був і центром, і перехрестям, і змістом переважної більшості соціальних процесів та важливішого компонента національної і територіальної консолідації, ніж козацтво. Саме цей феномен сприяв виробленню такого способу життя українського етносу, який допоміг йому вижити в умовах за відсутності власної держави.
Козаки настільки вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці і настільки щиро й урочисто відзначали свято Покрови, що впродовж століть в Україні воно набуло ще й козацького змісту і отримало другу назву – Козацька Покрова.
З 1999 року свято Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва.

Матеріал надав Голова Ради старійшин Покровського районного козацького осередку МСК «Запорізька Січ» генерал – осавул А.Д. Цвятков.Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 17-10-2016, 18:29 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...