Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

СПИ СПОКІЙНО АДМІРАЛЕ

СПИ СПОКІЙНО АДМІРАЛЕ

СПИ СПОКІЙНО АДМІРАЛЕ

25 січня 2017 року, у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася церемонія прощання з віце-адміралом Володимиром Безкоровайним.

СПИ СПОКІЙНО АДМІРАЛЕ

СПИ СПОКІЙНО АДМІРАЛЕ

СПИ СПОКІЙНО АДМІРАЛЕ

Віце-адмірал Безкоровайний Володимир Герасимович, у 1993-1996 роках — заступник Міністра оборони — командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України, пішов з життя 23 січня 2017 року.
Усе життя Володимира Герасимовича було пов’язано з морем. Він пройшов сувору школу служби на атомних підводних човнах Північного флоту, від командира електронавігаційної групи до командувача флотилії атомних підводних човнів стратегічного призначення, від курсанта до бойового віце-адмірала.

СПИ СПОКІЙНО АДМІРАЛЕ

Із здобуттям Україною незалежності, зробив єдино вірний вибір — служіння Українському народові. Віце-адмірал Володимир Безкоровайний очолив вітчизняні Військово-Морські Сили у 1993 році.
Під його командуванням приймалися бойові кораблі у ході розподілу Чорноморського флоту колишнього СРСР, формувалися морська піхота і морська авіація України, навчальні заклади і частини всебічного забезпечення.
В умовах шаленої протидії з боку Російської Федерації, віце-адмірал Безкоровайний, не вагаючись, робив стратегічні кроки задля відстоювання територіальної цілісності України, відродження і нарощування бойових спроможностей Військово-Морських Сил, розвитку України як морської європейської держави.
Володимир Безкоровайний став флотоводцем України, який забезпечив гідну демонстрацію Військово-Морського Прапору ЗС України на просторах світового океану, організував походи кораблів ВМС до портів Франції, Об’єднаних Арабських Еміратів, Італії, Болгарії, Румунії, Туреччини.
Вінцем його діяльності на посаді командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України стали оперативно-тактичні навчання «Море — 96» і трансатлантичний похід загону українських бойових кораблів з підрозділом морської піхоти до берегів Сполучених Штатів Америки.
Притаманний Володимиру Герасимовичу глибокий науковий підхід виявлявся в активній міжнародній воєнно-науковій діяльності, створенні системи підготовки кадрів флоту, що ґрунтувалася на аналізі і творчому застосуванні кращого світового досвіду будівництва, розвитку і застосування Військово-Морських Сил. За його науковими та історичними працями і сьогодні навчаються наші курсанти і ліцеїсти. А створена віце-адміралом Володимиром Безкоровайним система взаємодії і шефства між кораблями, військовими частинами Військово-Морських Сил Збройних Сил України та громадами міст, районів, областей України стала прикладом єднання Українського народу і його захисників.
Звільнення в запас не зупинило роботу Володимира Герасимовича на благо Військово-Морських Сил України, його патріотична позиція, активна громадська та наукова діяльність допомагали визначати пріоритети та вирішувати важливі питання розвитку ВМС.

СПИ СПОКІЙНО АДМІРАЛЕ

Володимир Герасимович Безкоровайний був і назавжди залишиться в наших серцях беззаперечним авторитетом, взірцем честі офіцера, відданості Україні і Військово-Морським Силам, любові до моря і флотської служби.
Віце-адмірала Володимира Безкоровайного поховано на Лук’янівському військовому кладовищі у місті Київ.

СПИ СПОКІЙНО АДМІРАЛЕ

СПИ СПОКІЙНО АДМІРАЛЕ

СПИ СПОКІЙНО АДМІРАЛЕ

СПИ СПОКІЙНО АДМІРАЛЕ

СПИ СПОКІЙНО АДМІРАЛЕ


Керівництво Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, ветеранський рух ВМФ та ВМС України висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Володимира Герасимовича.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 27-01-2017, 17:56 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...