Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

12 листопада 2016 року, напередодні професійного свята, у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України урочистостями та концертом вшанували еліту Військово – морських сил України.

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

Організаторами свята стали громадська організація «Спілка морських піхотинців України» та благодійний фонд «Союзники морської піхоти України» (м. Миколаїв), за сприяння громадської спілки «Творче патріотичне об’єднання «Музичний батальйон».

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

Підтримати бойовий дух «чорних беретів», котрі і сьогодні знаходяться на передньому краю оборони, вшанувати всіх, хто допомагає та є надійним тилом для морських піхотинців прийшли керівник «Спілки Морських піхотинців України», перший командир окремої бригади морської піхоти ВМС України (1993-1996 рр.) полковник Володимир Волошин, волонтери, ветерани морської піхоти, представники церкви, ліцеїсти військового ліцею імені Івана Богуна, військовослужбовці Київського гарнізону.

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

«Сьогоднішні «чорні берети» підтвердили своє гасло «Вірний завжди» під час анексії АР Крим, демонструючи окупантам виняткову витримку, мужність та честь у Феодосії, Керчі та Перевальному. Після виходу з Криму на материк у 2014 році, морських піхотинців, тих, хто не зрадив присязі, було біля роти. Станом на сьогодні Збройні Сили України мають повноцінне бойове з’єднання — окрему бригаду морської піхоти ВМС України», — підкреслив Володимир Волошин.

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

Нажаль, під час підготовки заходу, з фронту прийшла чергова сумна звістка. Від мінометного обстрілу під час виконання бойового завдання в районі проведення АТО загинув морський піхотинець - киянин старший матрос Олександр Бойко, котрий загинув вранці 9 листопада біля с. Павлопіль (Волноваський район) на Донеччині під час бойового зіткнення з ворожою ДРГ. Олександр народився 18 січня 1973 року, служив матросом в 501 батальйоні 36 окремої бригади морської піхоти ім. Костянтина Ольшанського.

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

У суботу, 12 листопада, в Києві провели в останню путь українського воїна. Без батька залишилися двоє дітей. Вічна пам'ять і слава захиснику України!

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять ще 16 морських піхотинців, діючих і ветеранів. Усі вони поклали голови за останні два з половиною роки, захищаючи Україну від російського агресора на сході нашої держави.

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

Не обійшлося і без нагородження грамотами, подяками та відзнаками волонтерів, небайдужих громадян за допомогу морській піхоті в період захоплення військових частин в окупованому Криму та Севастополі, початку військової агресії Росії на сході України.

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

Захід закінчився концертом вітчизняних патріотичних виконавців: Народна артистка України Надія Крутова — Шестак, соліст Заслуженого Ансамблю пісні і танцю ЗС України Олексій Вікторов (Шпортько), автор та виконавиця Катя Бойко, гурт TaRuta та рок – гурт «Гайдамаки».

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

ВШАНУВАННЯ ЕЛІТИ

Витривалі та підготовлені, мотивовані та готові до будь-якої ситуації, вірні завжди та з високими моральними принципами — ось така вона, сьогоднішня еліта Збройних Сил України.

І чорний берет — це не окраса, а справжній символ мужності, честі та відваги.

Матеріал підготував А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України гвардії п/полковник запасу.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 16-11-2016, 07:47 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...