Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

КУРГАН ЛЕЛЯ

КУРГАН ЛЕЛЯ

КУРГАН ЛЕЛЯ

В суботу, 6 травня 2017 року, в Рівному відбувся фестиваль традиційної козацької культури «Курган Леля». На території козацького табору «Гайдамаки» зібралося близько півтисячі рівнян, були навіть кияни, які спеціально приїхали на свято.

КУРГАН ЛЕЛЯ

За давнім козацьким звичаєм, у цей день ми вшановуємо пам’ять воїнів-охоронців Краю. Тих, хто захищав нашу землю від ворогів. Традиційно, подібні заходи проводяться у формі різноманітних забав та розваг, де учасники демонструють свою силу, спритність і витривалість. Такий спосіб вшанування предків в давні часи називався тризною.
Цього року ми вирішили відійти від надлишкового офіціозу і зробити захід більш сімейним. Після короткого відкриття дітей розділили на чотири групи за віком і спрямували на різні локації. Там їх чекали перетягування палки і канату різними способами, шабельний бій, бій на списах та боротьба «Котигорошко».

КУРГАН ЛЕЛЯ

КУРГАН ЛЕЛЯ

КУРГАН ЛЕЛЯ

КУРГАН ЛЕЛЯ

Але родзинкою цього року став флеш-моб «Штурм Трої». Головним натхненником цієї частини став Юрій Журавель, лідер гурту «OtVinta». Спочатку він поширив видиво з інструкцією як виготовити спартанський шолом. Потім ми дружно почали робити картонну зброю – мечі, списи, щити. Ну, а кожен, хто хотів взяти участь, вдома робив шоломи. Така ідея захопила навіть батьків – багато з них зробили обладунки не лише дітям, а й собі.
Крім того, на пагорбі було збудовано картонну будівлю, стилізовану під давньогрецьку споруду. Саме її і штурмували протягом півтори години дорослі і діти.

КУРГАН ЛЕЛЯ

КУРГАН ЛЕЛЯ

КУРГАН ЛЕЛЯ

Після виснажливих штурмів усі учасники свята зробили набіг на козацьку кухню, де їх чекали борщ та куліш. В процесі куштування страв від козаків, можна було послухати виступи фольклорних та естрадних колективів.
Під вечір, ідучи додому, багато батьків і дітей дякували за гарне свято. А організатори заодно хочуть подякувати управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради за підтримку у проведенні заходу.

Матеріал надав Віктор Пражмовський - голова Рівненської обласної федерації козацькогого бойового мистецтва "Спас".

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 10-05-2017, 16:53 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...