Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

КОТИГОРОШКО

КОТИГОРОШКО

КОТИГОРОШКО

У Рівному відбувся фінал з козацької боротьби "Котигорошко"

Наприкінці жовтня – місяця більше сотні дітей прийшло подивитися і взяти участь у фіналі з боротьби "Котигорошко", який відбувався у ЗОШ №25. Всього було 76 фіналістів, 35 з четвертих класів і 41 дитина з третіх.

КОТИГОРОШКО

Змагання відбулися 27 жовтня, на день народження Нестора Махна - легендарного українця, котрий воював за кращу долю українського народу. І це дуже символічно.

КОТИГОРОШКО

Правила прості - виштовхати супротивника з кола, або змусити його торкнутися килима третьою точкою опори. Цей вид козацької боротьби не портебує особливої підготовки, тому і дозволяє залучати всіх бажаючих.

КОТИГОРОШКО

Організатори розповідають, що готувались до цієї події довго, адже потрібно було зібрати 15 тисяч гривень на килими, та вирішити багато організаційних питань. Цього разу розподілу на хлопців та дівчат не було, проте це не завадило дівчатам зайняти призові місця.

КОТИГОРОШКО

КОТИГОРОШКО

Діти змагалися по-різному. Хтось просто виштовхував, хтось намагався робити підніжки чи кидки. Хтось відходив з лінії атаки і використовував силу супротивника.

КОТИГОРОШКО

КОТИГОРОШКО

Грамоти отримали усі, а переможці ще й медалі та книги видавництва "А-БА-БА-ГАЛА-МАГА". З книгами допоміг відомий рівненський журналіст Сергій Штурхецький.

КОТИГОРОШКО

КОТИГОРОШКО

КОТИГОРОШКО

Фінал боротьби "Котигорошко" відбудеться 19 грудня на Святого Миколая.

Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 30-10-2015, 18:10 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...