Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

УРЯД УКРАЇНИ – ВІКОВА ІСТОРІЯ

УРЯД УКРАЇНИ – ВІКОВА ІСТОРІЯ

УРЯД УКРАЇНИ – ВІКОВА ІСТОРІЯ

23 червня 2017 року в приміщенні урочистих прийомів Запорізького обласного краєзнавчого музею було проведено засідання круглого столу, присвячене 100-річчю уряду України.

УРЯД УКРАЇНИ – ВІКОВА ІСТОРІЯ

УРЯД УКРАЇНИ – ВІКОВА ІСТОРІЯ

Завдяки організації з боку директору музею Мордовського М.М. і голови Ради старійшин КРК ЗОДА Шаповалова Г.І., було запрошено відомих вчених, істориків, письменників, журналістів, учасників патріотичного громадського руху, козацької старшини, що приймала активну участь в Революції Гідності та обороні Запорізької області від бандитів і окупантів, студентів, зацікавлених історією державної служби нашої країни. Круглий стіл став відвертою розмовою про минуле, дана оцінка дій тогочасних керівників, зроблена спроба проаналізувати позитивні і негативні рішення та їх наслідки для теперішнього часу і майбутнього держави.

УРЯД УКРАЇНИ – ВІКОВА ІСТОРІЯ

На початку заходу, у своїх промовах, Михайло Мордовськой та Георгій Шаповалов дали розгорнуту характеристику стану справ у період Революції та перших кроків української громадськості до свободи та незалежності.

УРЯД УКРАЇНИ – ВІКОВА ІСТОРІЯ

Доктор історичних наук професор Федір Турченко розповів про процес організації державної влади в УНР, дав об’єктивну інформацію про керівників першого уряду та міністрів. Було розглянуто тему політичних поглядів М. Грушевського та В. Виниченка.

УРЯД УКРАЇНИ – ВІКОВА ІСТОРІЯ

УРЯД УКРАЇНИ – ВІКОВА ІСТОРІЯ

Заступник директора департаменту ЗОДА Олександр Зубченко зосередив увагу присутніх на державотворчу діяльність, проблеми та невирішені питання.
Народний депутат України, керівник з багаторічним стажем державної діяльності, нащадок козацького роду Олександр Білоусенко підкреслив важливість факту наявності та історичного для України початку роботи національних державних службовців апарату органів влади, але зазначив соціалістичний характер поглядів та бажання широкої, але федерації з Росією, помилки в налагоджені зв’язку з містами і районами країни, відсутності бажання одразу взяти курс на незалежність та українізацію всіх державних гілок влади, неможливість знаходити компромісні рішення. А неповага до ідеї козацької патріотичної армії послабила молоду країну.
Перший голова Запорізького обласного Народного Руху України Костянтин Лямцев закликав взяти необхідні уроки з історії та будувати вільну, свободну державу, поважаючи її традиції, мовну культуру, звичаї та починати з освіти шкільної і вищих учбових закладів до академій та урядових структур.
Самий факт наявності першого уряду України, бажання бути окремою державою, сміливість громадян, що взяли на себе спробу організаціїї роботи, незважаючи на відсутність досвіду та пряму загрозу для життя, на віки записали Михайла Грушевського та Володимира Виниченка в анали історії України.

УРЯД УКРАЇНИ – ВІКОВА ІСТОРІЯ

УРЯД УКРАЇНИ – ВІКОВА ІСТОРІЯ

Політичні погляди питання організаційної структури влади, відсутність вертикалі управління, досвідчених кадрів та федералізації як майбутнього шляху України, відсутність міцної армії, зробило діяльність в подальшому неможливою.
Сьогодні, коли ми знаходимося в складній військово-політичній ситуації, коли окупанти в Криму та бойовики на Донбасі, не можна повторювати геополітичні і економічні помилки. Тому, круглий стіл став дуже важливим не тільки для присутніх, а й для громадськості області.

УРЯД УКРАЇНИ – ВІКОВА ІСТОРІЯ

Від коордради представнику обласного архіву було подарувано книгу про новітню історію козацтва під назвою "Вогняні роси".

Матеріал надав Голова Координаційної ради з питань козацтва ЗОДА Д.В. Сухінін
Корекція - А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України.


Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 6-07-2017, 17:46 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...