Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ВОГНЯНІ РОСИ

ВОГНЯНІ РОСИ

ВОГНЯНІ РОСИ

13 червня 2017 року в прес клубі Запорізького осередку Національної спілки журналістів зібралися представники козацьких організацій: Великої Ради отаманів Запорозького козацтва, Коордради з питань козацтва при ЗОДА, МГО "Міжнародний союз козаків "Запорозька Січ", Міжнародної федерації "Спас", ГО "Запорозьке військо низове "Запорозька Січ", Всеукраїнського Комітету з питань преси та інформації козацьких ЗМІ, Усть - Азовського полку, журналісти та члени правління Запорозького осередку НСЖУ.

ВОГНЯНІ РОСИ

Дмитро Сухінін презентував нову книгу під назвою: "Вогняні роси" - новітня військово-політична історія Запорозького козацтва. В книзі йде правдива та цікава розповідь про буремні події в Україні починаючи з Майдану, Революції Гідності, антитерористичної операції, масштабні волонтерські заходи, організацію спротиву та боротьбу з ворожими силами, що намагалися захопити область, згідно так званого плану "Новоросія", проведення козацькими організаціями операцій "Дозор", "Перехоплення" для захисту рідної землі і населення, допомоги армії в мобілізаційних питаннях, участі у військових операціях у складі батальонів ЗСУ, спільних з прикордонниками рейдами із забезпечення охорони кордону. Багато уваги приділено актуальним питанням ведення наукової, виховної, ідеологічної та політичної діяльності, спрямованої на підтримку курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію, професійно розповідається про заходи щодо виконання положень Доктрини про інформаційну безпеку держави. В книзі узагальнений досвід боротьби за незалежність Вітчизни Запорозького козацтва в період з 2014 по 2017 роки, його внесок як потужної, організованої та патріотичної сили.
Це перша спроба описати новітній період історії козаків-запорожців, данина подвигу всім учасникам руху опору, що ризикуючи життям не дали окупантам та бандитам створити сіру зону біди та жахів в нашому квітучому краї.
Для багатьох колег - журналістів це своєрідний письменницький поклик до роботи в інших областях, описання бойової та волонтерської роботи козаків наших днів.

ВОГНЯНІ РОСИ

Про це говорили керівники та старшина, відомі журналісти та письменники: Наталія Кузьменко, Микита Шляхтунов, Олександр Притула, Костянтин Рижов, Леонід Собакар, Володимир Федченко, Сергій Ігнатченко, Роман Авдєєв, Катерина Демченко та інші.

ВОГНЯНІ РОСИ

Книга розрахована на широке коло читачів, містить також спогади козаків - бійців та командирів 37-го першого козацького батальону ЗСУ. Було підкреслено важливість цієї роботи як першої спроби описати діяльність козацтва новітнього періоду історії України, відмічені актуальність, науковий характер та необхідність популяризації літератури на подібні теми.

Матеріал надав член Всеукраїнського комітету з питань преси та інформації козацьких ЗМІ, учасник подій, член КРК ЗОДА Сергій Ігнатченко.
Корекція - А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України.


Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 17-06-2017, 04:31 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...