Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

КОЗАЦЬКЕ КОЛО

КОЗАЦЬКЕ КОЛО

КОЗАЦЬКЕ КОЛО

За стародавніми звичаями Запорозькі козаки провели козацьке коло.

КОЗАЦЬКЕ КОЛО

Лунали яскраві і талановиті виступи міських та обласних артистів, котрі виконали багато українських пісень, на високому рівні декламували традиційні і патріотичні вірші, незабутньо та цікаво танцювали.

КОЗАЦЬКЕ КОЛО

КОЗАЦЬКЕ КОЛО

КОЗАЦЬКЕ КОЛО

Незважаючи на вітер та морозець різдвяний, багато людей з діточками прийшли на площу Фестивальну, де козаки міжнародної федерації "Спас" створили справжню атмосферу свята не тільки своїми досягненнями на сцені, а й провели з козаками інших організацій (Міжнародний союз козаків "Запорозька січ", ЗВН «Запорозька Січ») для розігріву та підтримки духу сили та звитяги традиційну Лава на лаву.

КОЗАЦЬКЕ КОЛО

КОЗАЦЬКЕ КОЛО

КОЗАЦЬКЕ КОЛО

КОЗАЦЬКЕ КОЛО

КОЗАЦЬКЕ КОЛО

КОЗАЦЬКЕ КОЛО

КОЗАЦЬКЕ КОЛО

На колі, яке вів Олександр Притула, після молебну, благословення та привітання УПЦ КП отця Василя, виступив голова Великої Ради отаманів Запорозького козацтва Дмитро Сухінін - він звітував про роботу коордради ЗОДА, старшини, ветеранів руху.

КОЗАЦЬКЕ КОЛО

КОЗАЦЬКЕ КОЛО

Мова йшла про допомогу армії, службу козаків в батальонах та бригадах, моброботу, культурно-історичну та військово-патріотичну роботу, навчання та організацію заходів, направлених на підвищення інтелектуального та духовного рівня старшини та братів-козаків, збереження вікової спадщини наших пращурів. Схвалено було продовження операцій: «Дозор», «Перехоплення», «Козацький волонтер», «Вшануймо українську історичну літеатуру», «Вшануймо пам’ять пращурів-героїв переможців».
Отаман, учасник Революції Гідності член КРК ЗОДА кошовий отаман ЗВН «Запорозька Січ» Костянтин Рижов також щиро привітав поважне зібрання, розповів про досягнення та проведену роботу в організації та області, виховну та спортивну діяльність, чемпіонів та навчальну роботу а армії.

КОЗАЦЬКЕ КОЛО

Про перемоги, завдання на рік прийдеш ний та підтримку армії говорив отаман МСК "Запорозька січ", командир 6-го батальйону, учасник АТО полковник Ілля Лапін. Він запевнив всіх, що козаки його підрозділу і надалі будуть чесно нести почесний обов’язок по захисту рідної землі.

КОЗАЦЬКЕ КОЛО

Багато було привітань, добрих слів, побажань, гумору та сміху. Захід сподобався містянам, гостям та нашим ріднесеньким діточкам.

Слава Україні! Слава Запорозькому козацтву!

Матеріал надав помічник голови КРК з питань культури Євген Жаворонков.
Корекція - А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України гвардії п/полковник запасу.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 14-01-2017, 06:01 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...