Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

БЕРЕЖИ ЗЕМЛЕ СПОКІЙ ВОЇНІВ

БЕРЕЖИ ЗЕМЛЕ СПОКІЙ ВОЇНІВ

БЕРЕЖИ ЗЕМЛЕ СПОКІЙ ВОЇНІВ

21 вересня 2016 року було проведено урочисте перепоховання Запорозького козака 17 сторіччя, нашого пращура, переможця.
На цей захід із Запоріжжя прибула делегація козацьких старшини у складі: кошового отамана ЗВН «Запорозька Січ» Костянтина Рижова, козацької старшини Павла Білана, Олекси Горшкова, Віталія Пилипенка, Сергія Ігнатченка.
Очолював запорожців голова Координаційної ради з питань козацтва Запорізької обласної державної адміністрації Дмитро Сухінін.

БЕРЕЖИ ЗЕМЛЕ СПОКІЙ ВОЇНІВ

Козацький капелан Сергій Галич, зібравши всіх у козацьке коло, відповідно до старовинного християнського звичаю, прочитавши молитву по всіх загиблих воїнах минулих битв, розповів історію створення меморіального комплексу і про раптову знахідку останків.

БЕРЕЖИ ЗЕМЛЕ СПОКІЙ ВОЇНІВ

Опісля промови та молитви козаки передали останки Матері – Землі.

БЕРЕЖИ ЗЕМЛЕ СПОКІЙ ВОЇНІВ

БЕРЕЖИ ЗЕМЛЕ СПОКІЙ ВОЇНІВ

БЕРЕЖИ ЗЕМЛЕ СПОКІЙ ВОЇНІВ

Це перше перепоховання праху лицаря степу на території прифронтової зони, де несуть службу, охороняючи мирне життя людей, козаки та прикордонники.
Перепоховання як символ незламної сили волі, любові до Батьківщини, віри в перемогу. Це є сакральний сигнал ворогу. Навічно цей велетень бойового духу буде заслоном та охоронцем великої ідеї незалежності та свободи Української Держави.
Біля церкви Київського патріархату, яка будується силами Азовського козацтва та волонтерів – підприємців, в цей день вперше в історії району було відкрито Меморіальний комплекс пам’яті загиблих воїнів Збройних Сил України, котрі віддали життя за мир та спокій на нашій землі (427 солдатам та офіцерам 80-ї ,79-ї, 25-ї та 95-ї ОДШБр, 199-го навчального центру ЗСУ та воїнам – мешканцям Генічеського району).
Далі, на честь всіх славетних пращурів, силами козаків – запорожців, волонтерів, мешканців району та гостей була започаткована Алея козацької слави.

БЕРЕЖИ ЗЕМЛЕ СПОКІЙ ВОЇНІВ

БЕРЕЖИ ЗЕМЛЕ СПОКІЙ ВОЇНІВ

БЕРЕЖИ ЗЕМЛЕ СПОКІЙ ВОЇНІВ

Дуже приємно, що багато дітей приймали активну участь в цьому, вкрай необхідному, символічному та урочистому заході, куди приїхали представники з дев’яти областей України (Запоріжжя, Херсона, Дніпра, Києва, Одеси, Харкова, Чернігова, Кропивницького та Маріуполя).
Наприкінці заходу, за звичаєм, склали присягу молоді козаки Новоолексіївського куреню Усть – Азовського полку.
Сергій Галич побажав всім здоров’я та наснаги в нелегкій справі охорони кордонів країни. На козацькому колі виступили видатні отамани та гості.

БЕРЕЖИ ЗЕМЛЕ СПОКІЙ ВОЇНІВ

Так, козаки-слобожанці нагородили медалями херсонців, а голова КРК ЗОДА Дмитро Сухінін, даючи характеристику воєнно-політичній ситуації у прикордонних областях, передав теплі слова великої шани й дяки за внесок у справу боротьби з ворогом від керівництва Запорізької обласної ради і обласної державної адміністрації та за дорученням керівництва Запорізької обласної ради нагородив цінними подарунками – символами Запорізької області і України: Галича С.Г., Соколова Е.В. та Попуденка Ю.Б.

БЕРЕЖИ ЗЕМЛЕ СПОКІЙ ВОЇНІВ

БЕРЕЖИ ЗЕМЛЕ СПОКІЙ ВОЇНІВ

БЕРЕЖИ ЗЕМЛЕ СПОКІЙ ВОЇНІВ

Слава Україні! Слава Запорозькому козацтву!!!

Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.
Корегування - А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України, гвардії п/полковник запасу.

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 26-09-2016, 14:15 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...