Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ШКОЛЯРАМ ПРО АРМІЮ

ШКОЛЯРАМ ПРО АРМІЮ

ШКОЛЯРАМ ПРО АРМІЮ

В Запоріжжі члени козацької Ради, освітяни, учасники АТО, капелани УПЦ КП розпочали Всеукраїнську патріотичну акцію "Школярам про армію ".
За пропозицією заступника начальника штабу МГО "Міжнародний союз козаків "Запорозька Січ" Сергія Ігнатченка та підтримки членів Координаційної ради з питань козацтва Запорізької облдержадміністрації та представників капеланського корпусу УПЦ КП при оперативному штабі створений інформаційно - ідеологічний підрозділ та лекторські групи з учасників бойових дій, спецоперацій по обороні області - козаків - педагогів та журналістів з метою популяризації знань та донесення обьєктивної інформації про захист Батьківщини, виховну та учбову роботу, вивчення звичаїв та розповіді про новітню історію козацького руху.

ШКОЛЯРАМ ПРО АРМІЮ

Перша зустріч відбулася в СШ 89, де дітям яскраво та фахово розповідали про героїчні дії їх батьків та братів, що в лавах ЗСУ не дають ворогу захопити нашу землю. З використанням малюнків, слайдів та складових військового спорядження розповідали про небезпеку від зброї знайденої на вулиці, давалися поради про заходи у разі надзвичайних ситуацій, наводилися конкретні приклади вирішення проблемних питань учасниками бойових дій, які самі врятували багато життів.

ШКОЛЯРАМ ПРО АРМІЮ

Директор школи Любов Федорівна та вчітелі підтримали патріотичну акцію, з інтересом слухали лекторів задавали питання та пропонували доповнення до програми. Дуже приємно, що методичну допомогу системно надають керівництво і спеціалісти Департаменту освіти та науки ЗОДА.
Відкриваючи захід було підкреслено, що педколектив школи вже надав багато волонтерської допомоги дітям прифронтової зони та солдатам Запорозького козацького 37-го батальону, приймав активну участь в акції "Вшануймо українську історичну літературу" та інших.

ШКОЛЯРАМ ПРО АРМІЮ

За активну громадянську позицію, новації та втілення у життя Програми національно-патріотичного виховання від Великої Ради отаманів Запорозького козацтва було вручено керівнику закладу пам’ятний знак фундатора Гетьманської Держави.

ШКОЛЯРАМ ПРО АРМІЮ

Залучення до заходів козаків-інтелектуалів дасть змогу більш ефективно виховувати громадян майбутнього чесними та сміливими людьми, створити надійний заслон неправдивій інформації ворога та буде гарним прикладом створення громадської системи інформаційного спротиву агресору.

Матеріал надав Голова Великої Ради отаманів Запорозького козацтва член Національної спілки журналістів України Дмитро Сухінін.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 16-02-2017, 18:16 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...