Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ІСТОРИЧНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПРАПОР

ІСТОРИЧНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПРАПОР

ІСТОРИЧНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПРАПОР

14 січня 2017 року в колишньому залі поважних людей міста - в приміщенні Запорізького обласного краєзнавчого музею відбулася видатна подія. За рішенням Великої ради отаманів запорізького козацтва відбулася урочиста церемонія передачі бойового прапора Міжнародного союзу козаків «Запорозька січ» до експозиції обласного краєзнавчого музею.

ІСТОРИЧНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПРАПОР

Згадати про бойовий шлях запоріжців прийшли представники обласної влади, учасники антитерористичної операції, батьки загиблих захисників України, військовослужбовці 55-ї окремої артилерійської бригади Збройних Сил України.

ІСТОРИЧНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПРАПОР

Рішення про передачу прапору до музею було прийняте одноголосно, а щоб підкреслити важливість та значення події для всеукраїнського патріотичного братства, керівництву обласної установи було передано відповідний Універсал.

ІСТОРИЧНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПРАПОР

Це справжній бойовий прапор належить одній з самих потужних організацій в Україні, що налічує не одну тисячу козаків та має вже сучасну героїчну історію.

ІСТОРИЧНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПРАПОР

Голова обласної координаційної ради козацтва Дмитро Сухінін нагадав, що на запорізькому Майдані козаки стали на захист протестувальників від «тітушок», брали активну участь в охороні адмінбудинку облдержадміністрації навесні 2014 року, з перших днів війни допомагали запорізьким артилеристам та прикордонникам. Понад 200 козаків добровольцями відправились на фронт, багато з них відзначено високими державними нагородами. З початку АТО на передову передано понад 100 тонн вантажу: бронежилетів, спальних мішків, «розгрузок», продуктів, теплих речей та засобів гігієни. Завдяки операціям «Дозор» та «Перехоплення» спільно з поліцією та СБУ затримано понад 20 осіб, що здійснювали спостереження за пересуванням українських військ, шпигували на вузлових залізничних станціях. Разом з військовими та правоохоронцями активісти охороняли стратегічні транспортні об’єкти, чергували на блокпостах у східних районах області, на Донеччині та Херсонщині. До лав козацтва вступили понад 300 бійців 37-го окремого мотопіхотного батальйону 56-ї бригади та кілька десятків воїнів-артилеристів. Було налагоджено плідну співпрацю з Центром інформації та документації НАТО в Україні, створено десять веб-сайтів для протидії агресії Росії у медіа-просторі.

ІСТОРИЧНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПРАПОР

На заході також виступили Ілля Лапін, Павло Білан, Микола Говоруха, Віктор Гонтарь та Олександр Літвін.

ІСТОРИЧНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПРАПОР

ІСТОРИЧНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПРАПОР

Заступник начальника управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Марія Горідько підкреслила важливість консолідації зусиль влади та патріотичної громадськості у питанні збереження миру та стабільності в регіоні, недопущення проявів сепаратизму.

ІСТОРИЧНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПРАПОР

Директор музею Михайло Мордовський запевнив, що бойовий прапор посяде гідне місце у першій в Україні експозиції, присвяченій військовим діям на сході України.

ІСТОРИЧНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПРАПОР

І наостанок заходу з привітальним концертом виступила запорізька малеча.

ІСТОРИЧНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПРАПОР

Головне, щоб цей захід не залишився не поміченим як владою, так і козацьким товариством. Нехай цей приклад новітньої історії запорозького козацтва - створення експозиції подій боротьби за незалежність у ХХІ ст. надихне вчених, істориків та громадських діячів написати про діяльність в інших областях, надасть приклад керівникам облдержадміністрацій України користі плідної співпраці з активним прошарком українського суспільства з метою вирішення оборонних та інших питань створення потужної і міцної економічно розвиненої держави.

Матеріал наддав Голова Великої Ради отаманів Запорозького козацтва Сухінін Д.В.
Корекція матеріалу - А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України гвардії п/полковник запасу.

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 16-01-2017, 14:25 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...