Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ПОДАРУНКИ ЗАПОРІЗЬКИМ ОСВІТЯНАМ

ПОДАРУНКИ ЗАПОРІЗЬКИМ ОСВІТЯНАМ

ПОДАРУНКИ ЗАПОРІЗЬКИМ ОСВІТЯНАМ

30 грудня 2016 року в Запоріжжі, в приміщенні Державної інженерної академії представники координаційної ради з питань козацтва Запорізької обласної державної адміністрації передали у фонди бібліотеки багато корисної та необхідної студентам, військовим та молоді літератури.

ПОДАРУНКИ ЗАПОРІЗЬКИМ ОСВІТЯНАМ

Вельмишановний ректор навчального закладу Віктор Аркадійович Банах з активом підтримали пропозицію отаманів, науковців, учасників АТО і надали приміщення, необхідні поради і допомогу щодо організації, обліку, зберігання та видачі книг.
Книги про розвиток та роботу по забезпеченню миру в Європі Альянсом НАТО, які люб’язно подарувала директор центру інформації та документації НАТО в Україні пані Наталя Немилівська.

ПОДАРУНКИ ЗАПОРІЗЬКИМ ОСВІТЯНАМ

Книги про діяльність декількох поколінь родини Згурських - глибоке документальне вивчення життя видатних та сміливих патріотів - як приклад любові до історії своїх пращурів, держави, суспільства. Книги будуть корисні людям різного віку, враховуючи, що написані вони як багаторічний детектив з пригодами, драмами та перемогами.

ПОДАРУНКИ ЗАПОРІЗЬКИМ ОСВІТЯНАМ

Наукові історичні праці про питання розвитку цивілізації та знахідки вчених-археологів Запорізької області, дослідження обласного краєзнавчого музею курганів та поселень Х століття на нашій території проведени за участю професора Шаповалова Георгія Івановича, видатного науковця України.

ПОДАРУНКИ ЗАПОРІЗЬКИМ ОСВІТЯНАМ

«Дуже приємно, що в академії багато небайдужих людей, цікавих, активних та обдарованих», - про це говорив голова КРК ЗОДА на урочистому зібранні, де були вручені Почесні грамоти КРК Запорізької облдержадміністрації фахівцям високого рівня Семенюк Тетяні Костянтинівні і Шестопаловій Валентині Павлівні за вагомий внесок в розвиток козацької історичної бібліотеки та важливої для нас всіх просвітницької діяльності. Також Почесною грамотою був нагороджений студент-патріот Ураскін Євген за роботу у галузі інформаційного простору.

ПОДАРУНКИ ЗАПОРІЗЬКИМ ОСВІТЯНАМ

ПОДАРУНКИ ЗАПОРІЗЬКИМ ОСВІТЯНАМ

Ми впевнені, що досвід із створення громадського закладу - історичної недержавної козацької бібліотеки буде вивчений та знадобиться побратимам в інших областях, а може і країнах, де сьогодні живуть нащадки славних лицарів степу - Запорозьких козаків.

Матеріал надав голова прес - центру КРК ЗОДА Михайло Мордовськой.
Корекція – Вовк А.В. – член Національної спілки журналістів України, гвардії п/полковник запасу.


Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 31-12-2016, 12:50 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...