Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ПЕРШИЙ РАЗ В КОЗАЦЬКИЙ КЛАС

ПЕРШИЙ РАЗ В КОЗАЦЬКИЙ КЛАС

ПЕРШИЙ РАЗ В КОЗАЦЬКИЙ КЛАС

1 вересня 2017 року комунальній установі Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 (директор Лідія Голуб) виповнилося 50 років з дня її відкриття.
З нагоди цієї події до школи було запрошено представників влади, депутатів, козацтва. Ювілей школи і День знань святкували одночасно. Користуючись нагодою, на перший урок у козацький 1-В клас були запрошені почесні гості та батьки маленьких першокласників.

ПЕРШИЙ РАЗ В КОЗАЦЬКИЙ КЛАС

Після урочистої лінійки вчителька зустрічала дітлахів, що дружно заходили до класу, з красивим, великим, запашним короваєм на вишитому українському рушнику та бадьорими лагідними материнськими словами: «Дітей дорогих вітаю я щиро. Стрічаю з хлібом, любов’ю і миром!».

ПЕРШИЙ РАЗ В КОЗАЦЬКИЙ КЛАС

ПЕРШИЙ РАЗ В КОЗАЦЬКИЙ КЛАС

Козачата, їхні батьки та гості були приємно вражені святковим облаштуванням класної кімнати, заквітчаної яскравими різнобарвними атрибутами і квітами, серед яких вирізнялися державні жовто-сині кольори. Адже талановита вчителька розуміла, як важливо викликати у дітей радість, здивування й насолоду від першого в їхньому житті уроку. Тож готувалася до нього самовіддано. Бо й тема для маленьких патріотів над серйозна – «З Україною в серці». На цей урок завітав отаман Сумської паланки МГО «Козацтво запорозьке» генерал-полковник Віктор Лях.

ПЕРШИЙ РАЗ В КОЗАЦЬКИЙ КЛАС

Берегиня Ліна Крівшенко не рахувалася з часом. Виготовила з войлочної тканини велике жовто-синє серце, що закрило собою всю класну дошку. На його тлі в центрі розмістила карту України, навколо прикріпила маленькі портрети видатних людей держави. Саме ж серце обрамила вінком із кетягів калини та квітів. Підготувала букети з синіх і жовтих хризантем, повітряні кульки таких само кольорів, картинки з державними і народними символами України. Підібрала цікаві для дітей відеоматеріали, вірші, пісні…

ПЕРШИЙ РАЗ В КОЗАЦЬКИЙ КЛАС

А ще Ліна Миколаївна гарно попрацювала над проектом побудови творчого діалогу з учнями щодо сім’ї, родини, держави і державних символів України. Досвідчена вчителька вже на першому уроці продемонструвала зразок діалогової взаємодії дітей і дорослих. Показала батькам, що в козацькому класі запитувати мають не тільки вчителі, а й учні. Довела, що відповіді на запитання легше знаходити, співпрацюючи разом – усім козацьким гуртом.

ПЕРШИЙ РАЗ В КОЗАЦЬКИЙ КЛАС

Опісля козачата співали пісню та декламували вірші про Україну. А ще з ними були проведені пізнавальні ігри та фізкульт - хвилинка.
Маленькі дітки, в ошатному козацькому вбранні, гризли граніт науки – духмяний коровай, спечений з муки «граніту науки». Переконувалися, що граніт, який їм потрібно буде гризти щодня, не такий вже й твердий, а навіть досить смачний і податливий, якщо старанно працювати на уроках. Куштували й інші українські страви.

ПЕРШИЙ РАЗ В КОЗАЦЬКИЙ КЛАС

ПЕРШИЙ РАЗ В КОЗАЦЬКИЙ КЛАС

ПЕРШИЙ РАЗ В КОЗАЦЬКИЙ КЛАС

Перший урок сподобався і козачатам, і батькам, викликав багато радісних емоційних переживань, став для них родинним святом. Переконав батьків у тому, що їх надії справдилися: козацька берегиня Ліна Крівшенко впевнено, зацікавлено й майстерно буде навчати, розвивати й гартувати маленьких діточок.

Прес-центр Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке»
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 14-09-2017, 07:17 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...