Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ПЕРЕМОГА В СЕРЦЯХ СУМЧАН

ПЕРЕМОГА В СЕРЦЯХ СУМЧАН

ПЕРЕМОГА В СЕРЦЯХ СУМЧАН

9 травня 2017 року народ України відзначив 72-гу річницю Дня Перемоги над фашизмом у Другій Світовій війні.
Кожного року цю дату святкують по-різному, досить часто залежно від політичної ситуації в державі.
Цього року чи не в кожному населеному пункті України зібралося багато сивочолих ветеранів, їхніх дітей, онуків і правнуків, щоб покласти квіти до Обелісків і Монументів Слави, віддати данину й шану тим, хто не шкодуючи свого життя, хоробро боронив Батьківщину, очищав рідну землю від ненависної фашистської чуми.
Не винятком були й Суми. Біля Монументу Слави зібралося багато дорослих сумчан і дітей. Окремі прийшли цілими родинами. Прийшла на свято Перемоги своєю дружною родиною дитяча козацька чота імені святого праведного Петра Калнишевського КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25.

ПЕРЕМОГА В СЕРЦЯХ СУМЧАН

До цих урочистостей козачата ретельно готувалися. Вони з букетами троянд і гвоздик у супроводі козаків, берегинь колоною підійшли до тих ветеранів, котрі розміняли десятий десяток свого життя, стали живими свідками й учасниками подій, що відбувалися впродовж 1941-1945 р.р. Обійняли їх, пригорнули до своїх дитячих сердець, подякували за героїзм і життєвий приклад, подарували квіти, миттєво вишикувалися перед ними і хором збуджено, емоційно, чітко й гучно продекламували вітання з побажаннями на довге щасливе життя.
Коли ж після покладання квітів зазвучав Гімн України, козачата виструнчилися, віддаючи честь і голосно співаючи головну пісню держави, побачили, що навпроти них зупинилося кількасот чоловік, вирішили подарувати сумчанам свою невеличку концертну програму.

ПЕРЕМОГА В СЕРЦЯХ СУМЧАН

Пісня «Перемога» у виконанні дитячого гурту по особливому вплинула на зацікавлених глядачів: одні слухали й дивилися вражено, другі витирали сльози на очах, а інші – підспівували. Козачата відчули здивування і вдячність людей, почали імпровізувати. Спочатку вигукнули бойові козацькі гасла, потім презентували свою громаду. Вітаючи глядачів зі святом, Ілля Засєка, Максим П’ятаченко, Максим Зарко, Дмитро Дяченко, Назар Зімін, Денис Рева, Валерія Сіробаба, Поліна Чередниченко за власним бажанням виходили наперед і взірцево декламували патріотичні вірші. Між цим декламуванням звучали пісні «Перемога», українська версія «Смуглянки», «Гей, розвивайся, дуб зелененький!», «Козацька похідна»… Та найбільше захоплення викликала пісня «Нам є що захищати».

ПЕРЕМОГА В СЕРЦЯХ СУМЧАН

Люди висловлювали радість за те, що в нашому місті є справжній дитячий козацький гурт, у якому зростають такі патріотичні, горді, талановиті й життєрадісні діти. Дякували за створення й підняття святкового настрою. Підходили, підбігали до Ліни Крівшенко, учительки козацького класу, щиро дякували за влаштоване свято і виховання козачат.
Зі святковим настроєм ішли від Монументу Слави й козачата. Вони з радістю усвідомлювали, що виконали свій громадський обов’язок. З цим святковим радісним настроєм козачата відвідали виставку військової зброї. Не тільки тримали її в руках, але й ставили військовим досить складні запитання щодо характеристик бойової зброї. А Поліна Чередниченко та Яна Тимошенко вразили своїм умінням розбирати і збирати автомат Калашникова не тільки дорослих чоловіків, а й воїнів АТО.

ПЕРЕМОГА В СЕРЦЯХ СУМЧАН

ПЕРЕМОГА В СЕРЦЯХ СУМЧАН

ПЕРЕМОГА В СЕРЦЯХ СУМЧАН

Козачата були щасливі. Тепер і їх вітали. Веселим гуртом вони вирушили до Алеї Героїв. Сумчани зустрічали козачат оплесками. Говорили їм приємні слова, а кашовари позачергово запрошували майбутніх захисників держави до польової кухні та насипали в миски потрійні порції солдатської каші. Тут були для козачат і веселі конкурси, як наприклад, на швидкісне поїдання солодкої вати.

ПЕРЕМОГА В СЕРЦЯХ СУМЧАН

ПЕРЕМОГА В СЕРЦЯХ СУМЧАН

Свято вдалося. Радів народ, разом з ним і козаки, і берегині, і козачата зі своїми батьками. Люди запрошували козачат сфотографуватися, цікавилися діяльністю класу.

ПЕРЕМОГА В СЕРЦЯХ СУМЧАН

Повертаючись додому, козачата обмінювалися враженнями. Говорили, що коли виростуть, то зможуть розповісти своїм дітям про те, що у свій час їм пощастило одночасно бачити сивочолих ветеранів Другої Світової війни, воїнів-інтернаціоанлістів і воїнів антитерористичної операції на Сході України. Дорослим було приємно чути ці дитячі роздуми та мріяли вони про інше: нехай діти на своєму життєвому шляху ніколи не пізнають війни…

Прес-центр Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 16-05-2017, 17:49 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...