Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕРЖАВО!!!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕРЖАВО!!!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕРЖАВО!!!

Як завжди, козаки Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке» достойно представляли свою громадську організації під час святкування незалежності нашої держави у м. Суми. Вони заздалегідь готувалися до відзначення 26-ї річниці з дня проголошення Незалежності України (24 серпня 1991 року).

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕРЖАВО!!!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕРЖАВО!!!

Понад сто козаків, берегинь, козачат, їх батьків і рідних зібралися на вулиці Соборній, щоб привітати мешканців Сум із цією важливою для кожного українця подією. Тут було здійснено покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка та нагородження достойних громадян урядовими та відомчими відзнаками. Серед нагороджених були й козаки нашої громади.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕРЖАВО!!!

Почесною відзнакою міського голови «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня був нагороджений генерал-командор Едуард Мисік – радник Верховного отамана МГО «Козацтво Запорозьке».

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕРЖАВО!!!

Нагрудним знаком «Подяка міського голови» було відзначено генерал-хорунжого Олександра Климова – кошового отамана Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕРЖАВО!!!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕРЖАВО!!!

Такі високі нагороди козаки отримали за значний особистий внесок у благоустрій м. Суми, військово-патріотичне виховання студентської та учнівської молоді, її належну підготовку до служби у Збройних Силах України та активну громадську позицію.
Нагороди для вручення головою Сумської обласної державної адміністрації Миколою Клочком, першим заступником голови Сумської обласної ради Анатолієм Річкалем та заступником міського голови Степаном Паком було доручено підносити малому козаку Максиму Зарку – члену дитячої козацької чоти імені святого праведного Петра Калнишевського. Квіти підносила та вручала усім нагородженим маленька козацька берегиня Валерія Сіробаба.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕРЖАВО!!!

Залучення козачат до процесу відзначення кращих жителів обласного центру стало окрасою свята та приємною миттю для батьків і наставників підростаючої генерації України, особливо Ліні Крівшенко та Віктору Ляху.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕРЖАВО!!!

Традиційно святкову концертну програму, приурочену величному святу Незалежності України розпочинали козачата КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів (директор Лідія Голуб). Тепер у хоровому вітанні мешканців і гостей міста прийняли участь дві козацькі чоти 1-В і 5-В класів. Козачата декламували вірші та співали пісні: «Червона калина», «Нам є що захищати». На завершення козацької міні-програми пролунав шестидесятиголосий вигук: «Патріотам міста Суми і всієї України – Слава! Слава! Сла-ва-а-а-а!».

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕРЖАВО!!!

Оплески лунали продовж усього виступу козачат. Проводжали підростаючих захисників Вітчизни схвальними гучними коментарями. Мами були захоплені виступами своїх дітей. Вони пригортали їх до грудей, голубили поглядами, фотографувалися з ними й дуже пишалися, що їх сини і доньки навчаються та виховуються у зразково-показових козацьких класах.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕРЖАВО!!!

Приємно було спостерігати, як учні 5-го козацького класу піклуються про майбутніх першокласників, налаштовують їх до дотримання певного порядку в строю та відповідної поведінки під час виступу. Адже чота 1-го В козацького класу щойно сформована, жодних навичок похідного та мистецького напіввійськового життя не має.
Для козаків і козачат свято Незалежності України – це не тільки День народження держави. Це свято пам’яті про славних пращурів сивої давнини і непоборних козаків Січового товариства, котрі завжди самовіддано боронили й відтворювали квітучу Україну. Це свято, що сприяє проникненню патріотично налаштованої людини у сутнісні основи державності, вимагає від кожної особистості відповідального ставлення до себе і своїх обов’язків.
Це свято, під час якого відчуваєш гідність і радість своєї причетності до відстоювання цілісності нашої держави, захисту Української Православної Церкви, особистої спроможності творити добрі справи, безкорисно діяти на благо рідного народу.

Прес-центр Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке»


Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 31-08-2017, 17:30 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...