Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ПАСХАЛЬНЕ ДЕРЕВО

ПАСХАЛЬНЕ ДЕРЕВО

ПАСХАЛЬНЕ ДЕРЕВО

Прикрашення Пасхального дерева діти-козачата КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25, м. Суми (директор Лідія Голуб) започаткували у 2013 році разом зі своїми батьками та наставниками (Ліною Крівшенко та Віктором Ляхом).
П’ять років поспіль козачата початкової школи встановлюють і наряджають Пасхальне дерево за кілька днів до Світлого Христового Воскресіння у козацькому лісі (створеному власними руками) на перехрещенні доріг, якими ходять мешканці Роменського мікрорайону. Саме для них вони й облаштовують красиво наряджене дерево, – дитячий Великодній дарунок.

ПАСХАЛЬНЕ ДЕРЕВО

Для козачат яскраво-нарядне дерево, прикрашене саморобними іграшками, квітами, різнокольоровими стрічками та розписними крашанками символізує безсмертя, любов, віру у воскресіння Ісуса Христа, земну Матір Сина Божого – Богородицю, під Покровом Якої вони живуть, творять, самовдосконалюються та радіють здійсненому в ім’я Отця і Сина і Святого Духа, а також заради щастя своїх близьких, рідних і України в цілому.

ПАСХАЛЬНЕ ДЕРЕВО

Для учителів і наставників (окрім вище зазначеного) залучення козачат до обговорення організаційного процесу прикрашення Пасхального дерева, творчої праці зі створення різноманітних прикрас, вибору й придбання (разом з батьками) квітів, стрічок і крашанок є привабливим інноваційним і результативним засобом духовного й національного виховання молодших школярів.

ПАСХАЛЬНЕ ДЕРЕВО

Після такої праці козачата гідно відзначатимуть найбільший з поміж усіх празників, бо вже виявили любов до Сина Божого. Для них цей празник стане Торжеством із торжеств, наповнить маленькі дитячі серця ще більшою дієвою любов’ю до Бога й усіх Його творінь.

ПАСХАЛЬНЕ ДЕРЕВО

Дитячий Великодній дарунок тішитиме віруючих впродовж 10 днів. Викликатиме радість і світлі думки у дорослих. Пробуджуватиме в них гарні почуття до тих, хто і в дитячі роки спроможний створювати прекрасний святковий настрій.

ПАСХАЛЬНЕ ДЕРЕВО

Сам Господь Бог любить таких дітей. Закликає усіх нас, на прикладі Сина Свого – Ісуса Христа, до жертовності заради інших. У прояві такої жертовності й виявляється справжня невичерпна і всеперемагаюча любов. До такої великої любові закликають усіх нас і діти-козачата. З ними Бог. І є – і буде.

ПАСХАЛЬНЕ ДЕРЕВО

Тож і ми, козаки Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке», підтримуючи своїх вихованців, закликаємо всіх громадян України не соромитися прояву своєї радості від Світлого Христового Воскресіння й вітати один одного братнім чи сестринським цілуванням з бадьоро вимовленими словами: «Христос Воскрес!», відповідаючи піднесено й гучно: «Воістину Воскрес!».

Прес-центр Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке»Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 7-04-2018, 05:03 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...