Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ПРАПОРУ ЧЕСТЬ

ПРАПОРУ ЧЕСТЬ

ПРАПОРУ ЧЕСТЬ

29 квітня 2018 року у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» в рамках Всеукраїнської акції «Урочисте підняття Військово-морського прапору України» відбулися урочисті заходи з нагоди 100-річчя підняття українських прапорів на кораблях Чорноморського флоту.

ПРАПОРУ ЧЕСТЬ
ПРАПОРУ ЧЕСТЬ
ПРАПОРУ ЧЕСТЬ
ПРАПОРУ ЧЕСТЬ
ПРАПОРУ ЧЕСТЬ

У заходах прийняли участь представники громадської організації «Київське військово-історичне товариство», ветерани війни та служби, учасники АТО, працівники музею, учнівська молодь. 09.45 на території музею був урочисто піднятий Військово-морський прапор Збройних Сил України.

ПРАПОРУ ЧЕСТЬ

Мітинг з приводу цієї знаменної дати відкрив Голова ради громадської організації «Київське військово-історичне товариство» Олександр Чудновець і наголосив, що день 29 квітня став справжнім тріумфом національної волі, днем зародження Українського військового флоту. Україна незалежна держава і сьогоднішньою подією – Всеукраїнською акцією піднятті прапорів Військово-Морських Сил у всіх містах України – ми демонструємо і доводимо, що Україна була, є і буде морською державою.

ПРАПОРУ ЧЕСТЬ

На мітингу виступили: Іван Вікован, директор музею; Анатолій Крисько, старшина 1 статті запасу, полковник; Мойсей Пилипович Мартиненко, голова первинної Ради ветеранів с. Нові Петрівці.

ПРАПОРУ ЧЕСТЬ
ПРАПОРУ ЧЕСТЬ
ПРАПОРУ ЧЕСТЬ

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих моряків усіх поколінь та сфотографувалися на фоні піднятого Військово-морського прапору Збройних Сил України, поклали квіти до Пам’ятника Невідомому солдату.

ПРАПОРУ ЧЕСТЬ
ПРАПОРУ ЧЕСТЬ
ПРАПОРУ ЧЕСТЬ

Працівникам музею: Івану Віковану, директору, Тамарі Сокол, заступнику директора та науковому співробітнику Петру Сенько були вручені пам’ятні медалі «100 років прапору ВМС Збройних Сил України».

ПРАПОРУ ЧЕСТЬ
ПРАПОРУ ЧЕСТЬ
ПРАПОРУ ЧЕСТЬ
ПРАПОРУ ЧЕСТЬ

З огляду на історичне значення дня 29 квітня для української військово-морської історії, тепер традицію святкування цього дня українцями, виглядає доцільним визначити його Днем військового флоту України.
Громадська організація «Київське військово-історичне товариство» звертається до громадськості підтримати пропозицію до президента України про відзначення цієї дати, як Свято Військового Флоту.
І хоча російський окупант захопив наш Крим, місця базування і частину бойових кораблів – ми віримо, що прийде час, коли ми знову піднімемо наші прапори в Севастополі!

Матеріал надав Голова громадської організації «Київське військово-історичне товариство» Чудновець О.М.

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 7-05-2018, 08:22 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...