Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

НА ЧЕСТЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

НА ЧЕСТЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

НА ЧЕСТЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

8 травня у багатьох країнах світу святкується День пам'яті і примирення на честь жертв Другої світової війни. В Україні пам'ятний день був встановлений в 2015 році.
До 60-го ювілея Перемоги у Другій світовій війні в 2004 році Генеральною асамблеєю ООН була прийнята Резолюція про встановлення Днів пам'яті і примирення 8 і 9 травня на честь героїв, які віддали свої життя в боротьбі з нацистською Німеччиною в 1939-1945 рр.
У більшості європейських країн пам'ятну дату закінчення Другої світової війни відзначають саме 8 травня. Свято має назву "День перемоги над нацизмом", або ж "День закінчення Другої світової війни в Європі".
8 травня 1945 року о 23:01 (за берлінським часом) Антигітлерівська коаліція ратифікувала "Акт про беззастережну капітуляцію" збройних сил нацистської Німеччини, і вже в цей день у багатьох містах Європи і Америки почалися масові святкування.
Символом свята є червоний мак. Ця квітка - пам'ятний знак жертв військових і громадянських конфліктів, відображення кривавого сліду від пострілу.

НА ЧЕСТЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

Квіти червоного маку спочатку були символом трагічних подій Першої світової війни, і оспівувалися у вірші "На полях Фландрії" канадця Джона Маккрея.
У 2014 році червоний мак і слоган "Ніколи знову" стали використовуватися в Україні під час святкування Дня перемоги у Другій світовій війні.
Отже, історія кожного з українців та українок, які воювали в Червоній армії, УПА, Війську польському, Французьких, Британських, Канадських збройних силах та армії США – це історія мужності й самопосвяти в ім’я спільної перемоги над агресором.
Тому 8 травня 2018 року, в Парку моряків на Рибальському півострові м. Києва, відбулися заходи з відзначення Дня пам’яті та примирення за участю представників Подільської райдержадміністрації, членів Подільської районної ради ветеранів та членів Київської міської асоціації ветеранів-підводників.

НА ЧЕСТЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ
НА ЧЕСТЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

З привітанням до учасників акції звернувся голова Подільської райдержадміністрації Валентин Мондриївський, голова асоціації підводників Володимир Голованов.

НА ЧЕСТЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ
НА ЧЕСТЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

Память воїнів, загиблих у Другій світовій війні, було вшановано хвилиною мовчання, а також покладено корзини і букети квітів до пам’ятника морякам Дніпровської флотилії, монітора «Железняков», пам’ятного знаку морякам-підводникам, які загинули в морі.

НА ЧЕСТЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ
НА ЧЕСТЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ
НА ЧЕСТЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ
НА ЧЕСТЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ
НА ЧЕСТЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

Внесок українського народу у перемогу над нацизмом неможливо переоцінити: понад 9 мільйонів осіб було забрано з України до радянських Збройних Сил, близько 4 мільйонів з них полягли в запеклих боях, рятуючи світ від нацистського поневолення. З нашою країною пов’язані основні вирішальні події на радянсько-німецькому фронті.

Тому ж віддамо шану тим воїнам, хто на своїх плечах виніс тягар
воєнного та повоєнного лихоліття.

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 9-05-2018, 10:31 | Комментировать (1) | Печать
  • Віктор Лях
  • 9 мая 2018 15:26.
  • Публикаций: 0, Комментариев: 0.
Український народ переніс неймовірні тяготи ратної й трудової звитяги у Другій світовій війні. Усьому світові продемонстрував зразки героїзму українських воїнів, показав приклад як необхідно відстоювати свою землю, очищати її від нацистської й іншої погані. Ми, молоде покоління, маємо пишатися героїзмом наших дідів і прадідів, славити їх життя, наповнене патріотичним змістом і ніколи не забувати про велич свого народу - народу, який єдиний серед усіх спромігся зламати надміцний хребет фашистської навали, звільнити не тільки свою країну, а й усі країни європи. У славі батьків, дідів і прадідів потрібно нам зростати й ростити синів і дочок, здатних гідно відстоювати свою незележність. Бо ж ми з вами - діти славного козацького роду.

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...