Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

МАРКА КУЛЬЧИЦЬКОГО

МАРКА КУЛЬЧИЦЬКОГО

МАРКА КУЛЬЧИЦЬКОГО

17 грудня 2018 року у Львові відбулося погашення поштової марки на честь Героя України генерала Сергія Кульчицького. Саме в цей день Сергію Петровичу могло б виповнитися 55 років.

МАРКА КУЛЬЧИЦЬКОГО

Поштова марка та конверт розроблені львів’янином, філателістом, засновником «Козацької пошти» Андрієм Пилюхом.
«На прохання Петра Франка, почесного голови Всеукраїнського Товариства політичних в’язнів і репресованих, дослідника, письменника та громадського діяча, я розробив та виготовив конверт та персоніфіковану марку, — розповідає Андрій Пилюх, — Це офіційна поштова марка і також пам’ятний штемпель до 55-ї річниці з Дня народження Сергія Кульчицького. Ці атрибути будуть записані в нашу історію, залишать пам'ять про нашого героя через філателію».
У церемонії погашення поштової марки взяли участь Андрій Пилюх, Петро Франко та вдова Сергія Петровича Кульчицького Надія Богданівна.

МАРКА КУЛЬЧИЦЬКОГО

На самій марці зображений генерал-майор Сергій Кульчицький на синьо-жовтому фоні із орденом «Золота Зірка».

МАРКА КУЛЬЧИЦЬКОГО

На конверті в нижній лівій частині надруковано фотографію Сергія Петровича у вертольоті, в зоні проведення АТО, за пару днів до загибелі, та погруддя, яке було відкрито 29 травня 2015 року на території 2 Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України із верхнім написом «Слава Україні! Героям Слава!».

МАРКА КУЛЬЧИЦЬКОГО
МАРКА КУЛЬЧИЦЬКОГО
МАРКА КУЛЬЧИЦЬКОГО

«Сергій Кульчицький – це народний герой. Військова служба - є службою, але він працював від народу та за народ пішов, він віддав життя за нас всіх. Його героїчний дух – це дух народу», - розповів під час церемонії Петро Франко.
На Личаківському цвинтарі, де похований генерал-майор Сергій Кульчицький, рідні та товариші по службі помолились за упокій загиблого та поклали квіти до його могили.
«Щиро дякую всім, хто так, чи інакше зберігає світлу пам'ять про Сергія Петровича, пам'ять, котра довша та більша ніж життя», — подякувала всім присутнім Надія Богданівна Кульчицька.

МАРКА КУЛЬЧИЦЬКОГО
МАРКА КУЛЬЧИЦЬКОГО

Нагадаємо, що у 2014 році Укрпошта започаткувала серію маркованих художніх конвертів на честь учасників антитерористичної операції, яким Президентом України посмертно присвоєно почесне звання Героя України. Ця поштова марка є першою в Україні із зображенням Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 21-12-2018, 08:01 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...