Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

УЧАСНИКАМ БОЇВ – ДОВІЧНА СЛАВА!

УЧАСНИКАМ БОЇВ – ДОВІЧНА СЛАВА!

УЧАСНИКАМ БОЇВ – ДОВІЧНА СЛАВА!

Дитячу козацьку чоту імені святого праведного Петра Калнишевського зустрічали тривалими бурними оплесками.
14 лютого 2019 року козачата гідно вийшли на сцену Сумського театру юного глядача, адже саме їм – учням 2-В козацького класу КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми – випала честь відкривати урочистості з нагоди 30-ї річниці виводу військ з Афганістану. Короткі лаконічні слова ведучого й гучна хорова декламація дитячої презентації сколихнула театральну залу, викликала у глядачів сплеск радості, гарних емоційних почуттів і віру в майбутнє України:
З давніх пір, з глибин віків
Суми – місто козаків.
Ми сміливі, ми – сумські
Козачата слобідські!

УЧАСНИКАМ БОЇВ – ДОВІЧНА СЛАВА!
УЧАСНИКАМ БОЇВ – ДОВІЧНА СЛАВА!

Наперед дитячої козацької чоти виходить Артем Варуха й, немов бувалий воїн, виразно й урочисто гучно чеканить слова:
Рясніє календар новими датами,
А серед них – сумний і болісний Афган!
Важкі шляхи судилося пройти солдатам
Крізь віхоли піщаних бур
І полум’я боїв Гардеса й Кандагара.
Про полум’я боїв Гардеса й Кандагара козачатам повідали воїни-інтернаціоналісти, серед яких і полковник Володимир Щеглов, а про віхоли піщаних бур Афганістану майбутнім захисникам Вітчизни розповів їхній козацький наставник генерал-командор Віктор Лях. Тож, козачата, вже задовго до виходу на театральну сцену, своїми дитячими серцями пережили далекі героїчні вчинки своїх співвітчизників – героїв Афгану. У своїй дитячій уяві козачата подорослішали, змужніли. На сцені викладаються в повну силу.
Єгор Герасименко продовжує карбувати слова:
Була війна жорстока і кривава.
Горів вогонь і забирав життя.
Учасникам боїв – довічна слава!
І тричі тим, хто в залі тут сидить!
Козачата роблять крок вперед і злагоджено та гучно вигукують:
Воїнам-інтернаціоналістам – Слава! Слава! Сла-а –в-а-а-а!

УЧАСНИКАМ БОЇВ – ДОВІЧНА СЛАВА!

У такі хвилини діти немов би перевтілюються, невпізнано міняються в кращий бік. Серед них постійно знаходиться і їхня вчителька – берегиня Ліна Крівшенко, яка дуже переживає і водночас пишається своїми вихованцями, підстраховує їх. Адже багато дитячих виступів перериваються бурними оплесками вражених воїнів-інтернаціоналістів й учасників бойових дій на Сході України.

УЧАСНИКАМ БОЇВ – ДОВІЧНА СЛАВА!

І знову наперед виходять Кіра Казбан і Михайло Кондратюк. Вони виголошують слава вдячності усім тим, хто вижив у тій кривавій війні:
Усі хто вижив у Афгані,
Хто вистояв, у тій війні.
Для нас Ви, істинні герої,
Як ті, що спочивають у землі.
У Вас уже і скроні засріблились
За три десятки трудових років,
Але ж ви й досі залишаєтесь солдатами,
Готовими іти за Україну в бій!

УЧАСНИКАМ БОЇВ – ДОВІЧНА СЛАВА!

У виконанні дитячої козацької чоти імені святого праведного Петра Калнишевського звучить пісня «За славу і за волю» у якій використовуються барабани й козацькі списи, що значно підсилює й по-особливому забарвлює зміст такої патріотичної пісні. Зал знову зривається оплесками і схвальними вигуками на адресу козачат, а ті хором гучно та злагоджено декламують: «Хай все буде добре».

УЧАСНИКАМ БОЇВ – ДОВІЧНА СЛАВА!

І знову наперед виходять Ілона Алексенко, Тимофій Толстенков і Поліна Акіменко, щоб побажати воїнам-афганцям, воїнам антитерористичної операції на Сході України і всім присутнім у театральній залі добра, щастя й гарної долі, успіхів у праці на користь родини й України, кохання й радості...

УЧАСНИКАМ БОЇВ – ДОВІЧНА СЛАВА!

Після таких щирих побажань на адресу афганців й тих, хто й досі відстоює цілісність нашої Вітчизни , а також усіх учасників бойових дій в інших куточках світу, ветерани встали і вдячно аплодували дітям.
У виконанні козацького ансамблю прозвучала пісня «Сім шляхів». Солістами були Кіра Казбан і Тимофій Леоненко.

УЧАСНИКАМ БОЇВ – ДОВІЧНА СЛАВА!

На завершення свого виступу козачата хором вигукували:
Віват, Кандагар і Герат!
Віват, Файзабад і Ганзі
Віват, Хайратон і Шиндант!
Віват – вам усім, дорогі шураві.
Віват, Кундуз і Баграм!
Віват, Кабул і Саланг!
Віват, Пулі-Хумрі І Гардез!
Віват, вам усі, дорогі шураві.
На такі вигуки козачат воїни-афганці відреагували вставанням і вдячними оплесками. Козачата з честю виконали свій патріотичний обов’язок і гідно сходили з театральної сцени під схвальні відгуки розчулених фронтовиків. Несли з собою мішок солодких дарунків від мужніх і добрих афганців і, звичайно ж, – незабутні враження, які ще довго надихатимуть їх на здійснення нових корисних вчинків.

Прес-центр Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 13-03-2019, 04:50 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...