Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

КОЗАЧАТА ТА СВЯТО СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ

КОЗАЧАТА ТА СВЯТО СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ

КОЗАЧАТА ТА СВЯТО СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ

Учні дитячої козацької чоти імені святого праведного Петра Калнишевського КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми відсвяткували Стрітення Господнє.
Козачата почали готувалися задовго до його проведення. Із Закону Божого вони дізналися, що подія, коли святі Симеон і Анна зустріли в Ієрусалимському храмі принесеного Божою Матір’ю та Іосифом Младенця Христа і прославили Його, називається празником Стрітення Господнього – зустрічі Господа.

КОЗАЧАТА ТА СВЯТО СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ

Святкується Православною Церквою, як одне з великих свят, 15 лютого на 40-й день після Різдва Христового. Руками козачат і берегині Ліни Крівшенко – учителя 2-В козацького класу у рекреаційній зоні початкової школи була прикрашена імпровізована сцена, на якій зверху великими вирізаними букв викладено дату й назву свята. Нижче розміщено ікону Стрітення Господнього на якій відображено визначну для віруючих реальну історичну подію: Матір Божа передає Немовля Ісуса на руки праведного і благочестивого старця Симеона, за ними стоять благочестива вдова Анна-пророчиця, яка служила Богові постом і молитвою день і ніч, та Іосиф, котрий тримає двох голубів, принесених для жертви. На столі, накритому скатертино, стоять запалені свічки та свячена вода. З одного боку сцени – малюнки козачат, приурочені святу, з другого боку – магнітна дошка з ключовими словами, що відображають події Стрітення Господнього.

КОЗАЧАТА ТА СВЯТО СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ

15 лютого 2019 року у рекреації початкової школи зібралися школярі молодших класів. Вони оплесками зустріли учнів 2-В козацького класу, котрі підготували для них вітальну програму, приурочену великому християнському святу.
Козачата розповіли своїм одноліткам і старшим за віком про те, що у Стрітення Господнє, як і в Святе Різдво Христос являє усім нам своє Божество. Нагадали молодшим школярам про історію Стрітення Сина Божого сивочолим праведним Симеоном, який з трепітною радістю зустрів і прославив Ісуса.

КОЗАЧАТА ТА СВЯТО СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ

У виконанні дитячого козацького гурту прозвучала гарна християнська пісня «Бог любить всіх людей».

КОЗАЧАТА ТА СВЯТО СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ

Козачата показали учням початкової школи міні-виставу Стрітення Господнього.

КОЗАЧАТА ТА СВЯТО СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ

Розповіді козачат про свято Стрітення Господнього доповнила берегиня Ліна Миколаївна – їхня вчителька. Вона розповіла, що у багатьох українських родин є цікавий звичай, пов’язаний з цим святом. Напередодні свята Стрітення Господнього жінки випікали печиво у вигляді жайворонків і голубів.
У зв’язку з цим Ліна Миколаївна поділилася з дітьми секретами приготування здобного тіста та запросила їх до майстер-класу з ліплення та випікання маленьких святкових голубів.

КОЗАЧАТА ТА СВЯТО СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ
КОЗАЧАТА ТА СВЯТО СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ

Та, мабуть, найприємнішим для маленьких школярів було споживання власноруч виготовлених смаколиків.

Матеріал надав генерал-командор Віктор Лях, отаман Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 13-03-2019, 07:14 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...