Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

НА ЧЕСТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

НА ЧЕСТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

НА ЧЕСТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого по всій Україні відзначався День Героїв Небесної Сотні на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), відстоюючи свої права та свободи на шляху до Євроінтеграції.
Не залишилися осторонь і козачата КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми. Вони разом зі своєю учителькою – берегинею Ліною Крівшенко підготували для учнів початкової школи програму, приурочену трагічним подіям Революції гідності та вшанування героїв, котрі мужньо виявляли активну життєву позицію й не шкодували життя, відстоюючи демократичні права на волевиявлення українського народу.

НА ЧЕСТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
НА ЧЕСТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Козачата розповіли своїм одноліткам і молодшим за віком про ті жахливі події Майдану, які сколихнули весь світ, вже вкотре продемонстрували світові приклад боротьби нашого народу за вільну демократичну Україну. Закликали школярів до гуртування й доброї пам’яті про Героїв Небесної Сотні.

НА ЧЕСТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

З такою ж програмою козачата виступали у кількох класах перед старшокласниками, які вставали і вражено вслухалися у слова маленьких патріотів.

НА ЧЕСТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Опісля козачата вирушили на міське кладовище, де і вшанували пам’ять Героя України Братушки Олексія Сергійовича – Героя Небесної Сотні. На могилі Героя про Олексія Сергійовича та його героїчні дії на Майдані під час революції Гідності розповідали генерал-командор Віктор Лях та берегиня Ліна Крівшенко.

НА ЧЕСТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Квітами вшанували і пам’ять чотаря Артура Абрамітова, який кілька разів виїжджав зі своїми козаками на Майдан і відстоював свої права. Віктор Лях розповів козачатам і про активну громадську позицію свого вихованця під час навчання у школі та виші, і про його дії на Майдані з листопада 2013 року по лютий 2014 року, і про його мужні героїчні вчинки у зоні антитерористичної операції на сході України та останні миті життя.

НА ЧЕСТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Козачата поклали квіти й на могили майора Артема Коханого та молодшого сержанта Олексія Калюжного (випускників КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми), які загинули, відстоюючи цілісність нашої держави на Сході України.

НА ЧЕСТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
НА ЧЕСТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Козаки Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» сподіваються, що такі дії найменших членів їхньої козацької громади і цей практично-дієвий урок національної звитяги залишить гарний слід у патріотичному вихованні зростаючої зміни.

Прес-центр Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 19-03-2019, 19:32 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...