Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ПАМ’ЯТІ АРТУРА АБРАМІТОВА

ПАМ’ЯТІ АРТУРА АБРАМІТОВА

ПАМ’ЯТІ АРТУРА АБРАМІТОВА

1 березня 2019 року у музеї Бойової слави ЗОШ І-ІІІ ст. № 18 м. Суми відбулося відкриття пам’ятної експозиції на честь випускника школи, чотаря Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке», бійця 15 окремого мотопіхотного батальйону «Суми» Артура Абрамітова, котрий загинув як герой при виконанні бойового завдання в зоні антитерористичної операції на Сході України під час мінометного обстрілу на бойовому чергуванні в промисловій зоні м. Авдіївки 26 лютого 2017 року.

ПАМ’ЯТІ АРТУРА АБРАМІТОВА

На відкриття були запрошені: Інна Анатоліївна та Юрій Олександрович – батьки Артура; генерал-командор Віктор Лях – отаман Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке», старший викладач і козацький наставник Артура; Олександр Мордванюк – директор "Центру обслуговування учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей" Сумської міської ради, командир 15-го окремого мотопіхотного батальйону «Суми»; Олександр Ладика, молодший лейтенант Сергій Шматенко, молодший сержант Юрій Гриценко, старший солдат Денис Тищенко, інші бойові побратими Артура; Микола Чижиченко – голова клубу «Учитель-ветеран»; директор і учні старших класів школи.

ПАМ’ЯТІ АРТУРА АБРАМІТОВА

За рік, що минув з часу смерті героя та його поховання, школа зібрала багато фотографій, що відображають його навчальну, козацьку та бойову діяльність. Для відвідувачів музею Бойової слави було змонтовано фільм, оформлено стендову експозицію, приурочену Артуру Абрамітову. Усе це тішить серця наставників, учителів і всіх тих, хто знав Артура.
Розпочали урочисте відкриття пам’ятної експозиції Любов Ноженко – заступник директора школи з виховної роботи та активісти шкільного музею. Вони по черзі читали вірші, що сприяли пробудженню й підсиленню патріотичних почуттів. Розповідали про шкільні роки та захоплення героя, одним з яких було козацтво.
У виконанні Миколи Чижиченка та Ігоря Костенка прозвучали вірші про воїнів антитерористичної операції на Сході України.
Кращі солістки школи співали патріотичні пісні. Розповіді ведучих супроводжувалися фотоматеріалом, який відображався на встановленому екрані.

ПАМ’ЯТІ АРТУРА АБРАМІТОВА
ПАМ’ЯТІ АРТУРА АБРАМІТОВА

За життя Артура вже писалося в статті 2017 року «Артур хрещений Андрієм»
http://fordevind.com.ua/2/712-artur-hrescheniy-andryem.html


ПАМ’ЯТІ АРТУРА АБРАМІТОВА

На завершення заходу Олександр Мордванюк виразив вдячність козакам Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке», учителям школи № 18 та батькам за виховання мужнього воїна.
Віктор Лях зазначив, що його вихованець подавав великі надії на майбутні звершення. Тож, козаки паланки сумують і водночас пишаються тим, що їхній побратим Артур Юрійович зробив значний внесок у відстоювання кордонів Вітчизни, відзначений великою державною нагородою і став першим Почесним громадянином міста Суми посмертно поміж усіх представників обласної козацької громади.
На згадку про зустріч, друзі, батьки, учні, козацькі та військові побратими Артура сфотографувалися на пам’ять та обмінялися телефонними номерами.

ПАМ’ЯТІ АРТУРА АБРАМІТОВА

Світла пам'ять про Героя назавжди залишиться в їхніх серцях.

Прес-центр Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 21-03-2019, 14:46 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...